Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhén magas prolaktinra...

Enyhén magas prolaktinra gyógyszert kaptam. (kb. egy havi adag) Mennyi idő alatt fejti ki a hatását?

Figyelt kérdés
Bromót kaptam. Tapasztalatokat várok.Köszönöm!
2011. febr. 1. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is enyhén magas volt a prolaktinom. Napi felet kellett szednem. A következő hónapban már pozitív is lett a tesztem. :) Már elmúlt egy éves az eredménye. :))
2011. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ és gratulálok. Nekem már van egy kisfiam, csak a kistesó nem jött már egy ideje és azért vizsgáltak ki. Neked volt mellékhatása gyógyszernek?Meddig kellett végül szedned? És csak úgy abba lehet hagyni? Nekem a doki nem mondta, csak annyit, hogyha elfogy akkor menjek vissza kontrollra, és hogy lehet babásodni közben.
2011. febr. 1. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt mellékhatása, azt mondták, hogy a napi fél tabletta egyáltalán nem sok. Mikor pozitív lett a tesztem, rögtön kértem időpontot a dokimhoz. Miután megvizsgált, akkor mondta, hogy ne szedjem tovább a gyógyszert.
2011. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon szédültem tőle és hányingerem is volt így abba is hagytam!Tartsd be az adagolást amit az orvos írt fel mert erős hormontartalmú így akár gondot is okozhat!

Sok sikert a kistesóhoz!!!:)

2011. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rendszertelen menzesz miatt vizsgáltattam ki magam, ekkor derült ki, hogy magas a prolaktinom. 2 hónapig szedtem napi 1 felet, utána terhes lettem. Terhesség alatt abbahagytam, szülés után pedig már nem szedtem, mert helyreállt a menzeszem.

(A tünetekre már nem emlékszem)

2011. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Nekem is a rendszertelen men si miatt tűnt fel, hogy esetleg nem stimmel valami velem. A szoptatás után nem állt vissza normálisra a ciklusom. A doki nekem azt irta fel, hogy pár napig felet szedjek 2x, aztán 1-t reggel és este. Nem sok ez?
2011. febr. 1. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:

A dokinak tudnia kell milyen eltérésre mennyi a jó adag tehát ha ennyit kell szedni annak ő tudja az okát!Az,hogy először felet azért van mert a szervezetedet fokozatosan kell szoktatni a hormonokhoz amit tartalmaz!!!

Ha sok lesz a napi kettő azt megérzed és menj vissza hozzá de ha nagyon magas akkor kell annyi!

Sok sikert!!!

2011. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem magas, épp hogy enyhén emelkedett a normál érték fölé. De biztos tudja a doki..
2011. febr. 1. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is épphogy a határérték felett volt (25 volt a határ, az enyém 26 volt). Csak felet kellett szednem. Ha sok lesz a gyógyszer, meg fogod érezni, az biztos.
2011. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Bromo nem hormon :)
2012. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!