Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvan valakinek az Aviva...

Megvan valakinek az Aviva torna 1. kötete teljes terjedelemben elektronikus változatban?

Figyelt kérdés

Voltam tanfolyamon, de sajna a könyvnek csak egy rövidített, letöltött változata van meg nekem, amiben az egyszerű módszer 18 gyakorlata van benne.

A tanfolyamon viszont kiderült, hogy ezután még a könyv tartalmaz egy rövid gyakorlatsort és pánik gyakorlatot is. Na ezek hiányoznak nekem...


Ha valaki el tudná küldeni, akkor nagyon megköszönném :)


2011. febr. 1. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*****


Feltöltöttem, innen letöltheted.:))



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] Erről a linkről is letöltheted :-)
2011. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linkeket, de nekem is ezek vannak meg, és olyat szeretnék, amiben benne vannak a már említett egyszerű módszer rövidített gyakorlatai...

De tényleg ezer hála, lehet vkinek pont ez kell a babához :)


Ta tornázol amúgy? Mióta? Lett valami hatása nálad?

2011. febr. 2. 07:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben benne van a kettőben minden, nincs több Avivás könyv, az első kötetben vannak az egyszerű módszer rövidített gyakorlatai, a másodikból csak az ovusakat kell. Próbáltam én is, eddig még nem sikerült a baba.:(
2011. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első kötetben benne van, nézd meg. a pánik gyakorlat is.
2011. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!