Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete csináltam egy tesztet,...

1 hete csináltam egy tesztet, ami negatív lett, de nagyon fáradékony vagyok, többet is eszek jóval, mint előtte. Mennyi esély van rá, hogy már terhes vagyok, vagy mennyit várjak a következő tesztig?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz 2 hónapja, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót (Lindynette30),1. ciklusban meg is jött, azon a napon, amikor gyógyszer mellett is, igaz, nagyon gyenge volt a vérzésem és nem tartott 3 egész napig
2011. febr. 3. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor kéne megjönnie?
2011. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jövőhét csütörtökön.
2011. febr. 3. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jövő hét csütörtökön kell csak megjönnie, akkor minek csináltál 1 hete tesztet? Most komolyan...
2011. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert amikor utoljára megjött, nem a szokásos volt.Minden hónapban 5 napig szokott tartani, viszont utoljára csak 2 napig.Csütörtökön jött meg, és szombat reggel már semmi nem volt.
2011. febr. 4. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ,hogy 3 napig volt meg,és 1000%ig nem voltam terhes.Nyugodj meg.
2011. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.Igazából én annak örülnék, ha már végre pozitív lenne egy tesztem.Több, mint egy éve próbálkozunk, most 2. alkalommal hagytam abba a gyógyszert, sajnos tavaly volt egy vetélésem, azért is kellett újra kezdenem a gyógyszert.
2011. febr. 4. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!