Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a teszteknek? Vagy...

Hihetek a teszteknek? Vagy még akármi is lehet?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja hagytam abba a szoptatást. Meg is jött még előtte az első mensim. Nagyon erős volt, görcsöltem és sokáig, 9 napig tartott. A férjemmel óvszerrel védekezünk. Viszont volt rá alkalom, hogy a gumi felvétele előtt is behatolt, de hamar kivette. Most már 1 hete késik a mensesem. Tegnapelőtt és ma reggel is teszteltem x epil teszttel. Mind a kettő negatív lett. Hihetek neki, és nem vagyok terhes, vagy még ez nem biztos? Megbízható ez a teszt? A kontrollvonal is iszonyúan halvány. Tudom, hogy a szoptatás után még egy ideig rendszertelen lehet a vérzés. De ilyen sokat is késhet?
2011. febr. 4. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Van aki szoptatás alatt esik teherbe,és sokan úgy hogy nem élvezett bele a partnere.Ezt a tesztet nem ismerem nem tudom mennyire érzékeny .Várj még egy kicsit és csinálj egy új tesztet,vagy kérj labor vizsgálatot.
2011. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csináltam újabb tesztet szombaton. Jóval idő után volt rajta egy nagyon halvány szellemcsík. Ma már a 39. napon vagyok, de még nem jött meg. Ennyit késik? Kiborító ez a bizonytalanság...
2011. febr. 7. 08:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Írna esetleg valaki még valami okosat? Senkivel nem történt még ilyen? Tapasztalatok?
2011. febr. 7. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!