Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vártam, megjött. Most...

Nem vártam, megjött. Most mégis maradtak a következők: gyakori viz.inger, enyhe derékfájás, ritkán reggel hányinger, nagyon ritkán szédülés, székrekedés. Hogy is van ez? !

Figyelt kérdés
Teszt neg volt a mensim első napján. Ezeket még mindig annak köszönhetem, hogy nagyon szerettem volna azt a babát, és bebeszéltem magamnak?
2009. febr. 8. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont ezek a tünetek vannak minden mensikor és utána is egy-két napig. Pedig most nem szeretnénk babát és nem is próbálkozunk, így nem is reménykedem. Még nem telt le a 3 hónap a missed ab-om óta. Így a bebeszélés kizárt.

Ezek nem csak babás tünetek lehetnek, hanem ugyanúgy mensis tünetek is.

Eddig 3 terhességem volt az utolsó elhalt babával együtt.

2009. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom... Majd a következő hónapban de hátha....

Sose tudhatod.. de ne görcsölj rá!

2009. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már egyáltalán nem görcsölök rá,sőt,úgy gondoltuk ebben a hónapban felfüggesztjük a babaprojectet,pihenünk egy kicsit.De azért furcsának találom a "tüneteket"...Mensi idején eddig egyáltalán nem volt jellemző ilyesmi!!!
2009. febr. 8. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor mensiztél utoljára (ez előtt)? Hányinger: lehet stressztől, a többi meg mensi tünet lehet. Terhes nem valszínű, hogy vagy, de legalább új időszámítás kezdődhet;-)
2009. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dec.29-én kezdődött az ezelőtti mensi
2009. febr. 8. 19:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Már kezdem feladni... :(
2009. febr. 8. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd, gondoj arra, hogy ma vagy az új ciklus első napján, kapd magad össze peteérésre!
2009. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!