Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt már hormonvizsgála...

Akinek volt már hormonvizsgálata meg tudná mondani hogy - progeszteronszint esetén - az nmol/l és az ng/ml egység között van-e átváltási szám, vagy ez ugyanaz?

Figyelt kérdés
A ciklus 21. napján a pogeszteron szintem 129,04 nmol/l volt. Igaz utrogestant szedek, de ez akkor is nem túl magas? Ha 10-es az átváltási szám akkor nem, mert akkor 12,904 ng/l stimulált állapotban ok. Mit mondtok?
2009. febr. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A leletemen a köv. irták.

Eredmény 20,4 ng/ml. A ref. tartomány 0,5-27,0.

Ezt a 18. napon mérték. Az átváltási számot én sem tudom.

2009. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Azt sajnos nem tudom, hogy mi az átváltási arány, de mintha valahol azt olvastam volna, hogy a 21. napon mért progeszteron szint nem baj, ha "túl" magas.

(Ne vedd készpénznek a válaszomat, mert tényleg csak emlékezetből írom!)

2009. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok. Találtam átváltási arányt:

nmol/l= 3,18 * ng/ml

ill.

nmol/l * 0,3145 = ng/ml

2009. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!