Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi 5.napján mikor már...

A mensi 5.napján mikor már úgymond nincs vérzés csak alig-alig ,egymásnak estünk a férjemmel.Sajnos csak az aktus után 1 percel használtam a pharmatex tablettát amit ugye előtte kéne 10 perccel. Lehetek terhes? Félek mert későn kapcsoltam.

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.De viszont azért a helyedben egy tesztet megnéznék,a biztonság kedvéért.
2009. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó volt olvasni hogy:NEM VAGY TERHES!köszi de miből gondolod? Csak úgy írtad vagy tapasztalat...?A tesztet mindenképp megcsinálom kb.10 nap múlva, addig marad az ima...
2009. febr. 10. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan nagy tragédia lenne?
2009. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Háááááááááát 2 gyerek után (16 és 11 évesk)már nem nagyon tervezek.... :) főleg a mai világba !!!!!!!!!
2009. febr. 10. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély rá, de mint tudjuk véletlenek mindig vannak. Igen marad a teszt egy pár nap múlva. Lehet jobb lenne valami stabilabb védekezési módot választanotok :)
2009. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de lehetsz terhes. Persze kisebb az esélye, de kizárni semmikor nem lehet. Remélem úgy lesz, ahogy szeretnéd.
2009. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes persze. Kicsit tudnánk latolgatni az esélyeket, ha 30-on felüli ciklusaid lennének, de ha pl. 28 napos vagy annál rövidebb, akkor a kitartóbb spermák élhetnek peteérésig!
2009. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,a stabilabb védekezési módról:2 hónapja nem szedek fogamzásgátlót(15 évig szedtem) arra várva hogyha nem lesz P3-as az eredményem elkötnek a visszeres lábam miatt.(ami a gyógyszertől alakult ki pedig alacsony hormontartalmú volt)Ezért addig ezt a módszert választottuk.Azután már nem nem lesz ilyen gondom,mert gondom az most van...:(tömören ennyi és mindenkinek köszönöm a véleményt,bíztatást.További szép napot Nektek :)
2009. febr. 10. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!