Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van e valakinek jól bevált...

Van e valakinek jól bevált gyógyszermentes módszere menstruációs görcsökre?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én melegítőpárnára szoktam feküdni, nagyon jót tesz. Ha épp nincs ilyened, akkor egy fedőt tegyél a gázra, melegítsd fel , bugyoláld törölközőbe és tedd a hasadra, míg nem hül ki. (Ha kihűl, mehet megint a gázra és vissza). Nekem bevált! :-)
2009. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy furán fog hangzani de én ha tampont használok nem görcsölök....Ez komoly...

Amúgy pedig ha nagyon mélyen beszívom a levegőt és kifújom és ezt sokszor ismétlem az is egész jó...:)

2009. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a palástfű tea segít a PMS tüneteken, többek között a görcsökön is.
2009. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, megyek és sorba próbálgatom a módszereket!
2009. febr. 10. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon görcsölsz? mert akkor lehetséges el kellene menned egy kivizsgálásra, mert az rosszat is jelenthet, sajnos :(
2009. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elmentem és semmit nem találtak. Meleg az jót tesz.
2009. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon görcsöltem amikor megvolt,volt hogy nem tudtam menni dolgozni annyira fájt a derekam,hasam,az első 1-2napon.Aztán valahol olvastam,hogy mensi előtt cickafark teát kell inni,na én már elkezdtem kb.egy héttel előtte és tényleg hatásos.Azt nem mondom,hogy nem fájt egyáltalán,de közel sem annyira mint előtte.Egy próbát megér!!
2009. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hiszitek vagy nem nekem bevált módszerem van. Furcsán hangzik, de a bokád belső oldalán, ahol a bokacsontod van, felette 4 ujjal, a csont mellett kell masszírozni, erősen nyomkodni (lehet, hogy nagyon fog fájni, de "az a jó"), felváltva a két lábadon, 10-15 perc múlva enyhül a görcs, majd megszűnik.

Ekkor olyan pontot nyomkodsz, ami nyugtató, fájdalomcsillapító hatással van a görcsre. Nekem bevált, remélem értelmesen sikerült leírnom, egy próbát megér.

2009. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!