Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan szerencsétlennek érzem...

Olyan szerencsétlennek érzem magam! Closty? Sikerült? Többi lent.!

Figyelt kérdés
Nos csajok!Hát az első clostys hónapom kilőve,mert megjött!Van közöttünk olyan,akinek a második vagy a harmadik clostys hónapban összejött a baba vagy végképp reménytelen vagyok??
2011. febr. 10. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, ritka, hogy az elsőben. :)
2011. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy már elkeseredj! Nem is olyan ritka dolog ám ez a Closty szedés!:) Két barátnőmnek is szednie kellett. Az egyik a 2. hónapban, a másik ha jól emlékszem a 4. hónapban maradt babás! Szóval fel a fejjel! Még Closty nélkül is, tök egészséges pároknál is van, hogy csak 2.3. hónapban jön össze! Szóval fel a fejjel!:))
2011. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Édesek vagytok,hogy biztattok!Hát mást nagyon Én sem tudok tenni csak bízni!

Ez volt a 16. hónapunk,hogy nem jön a baba és mindkettőnknél minden rendben van..!!De mégsem jön..!

2011. febr. 10. 09:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Nyugi!! Mi kb. fél évig simán próbálkoztunk, utána kb. 1 évig clostyval, majd másfél évig durva hormoninjekciókkal (inszem, lombik), egyszer sem maradtam terhes. Fél évvel a lombik után (akkor már semmit nem szedtem) spontán teherbe estem. Nálunk se volt gond, egyikünknél sem. Ne izgulj, össze fog jönni! Hajrá!!!!!!!!
2011. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de ha mindkettőtöknél minden rendben, akkor minek szedsz clostyt? Voltál esetleg endokrinológusnál?
2011. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bízom 100 %-ig a dokimban,hogy azt csinálja ami nekem jó!Igazából ez meg sem fordul a fejemben!Endokrinológusnál nem voltam szerintetek kellene?Tapasztalatok?
2011. febr. 10. 09:34
 7/15 A kérdező kommentje:
Az endokrinológus tudtommal a hormonproblémákkal foglalkozik!Nekem vérvételek alapján a progreszteron és prolakint szintem rendben!
2011. febr. 10. 09:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Azért nem értem, hogy minek írt neked a dokid clostyt, mivel az annak szokták, akinek nincs rendben a menstruációja, illetve nincs peteérése, te viszont azt írtad nálad minden rendben.

Nálam sem volt könnyű a teherbeesés, de nekem azért, mert pcos-m van, és sokáig félre kezeltek. Szívesen megosztom a tapasztalataimat, ha érdekel.

Nem akarlak elkeseríteni, csak sok hasonló történetet hallottam, és miután elmentek egy alapos kivizsgálásra, kiderült, hogy mi a probléma, és sikerült a baba.

Nekem is, a kislányom már 6 hónapos.

2011. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából a menstruációm nem mondható tökéletesnek 30-40 nap között szokott megjönni!
2011. febr. 10. 09:54
 10/15 anonim ***** válasza:
A clostyval rá szoktak segíteni a peteérésre, olyan esetekben, ahol nem jön össze a terhesség. Esetlegesen azért, hogy több tüsző érjen meg, nagyobb legyen az esély.
2011. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!