Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie a...

Ma kellett volna megjönnie a menzeszemnek. Fél idő előtt 2 nappal voltunk együtt a párommal. Ma reggel csináltam tesztet, de negatív lett?

Figyelt kérdés
ClearBlue és One Step teszteket csináltam, de mind a kettő negatív lett. Ha van baba, akkor az csak abból az aktusból lehet, mert külföldön tartózkodott utána. Menszi szerű érzésem csak a hét elején volt, és akkor is krémes fehér folyás párosult hozzá, ami most is megvan. Nekem mindig napra pontosan, aznap reggel szokott megjönni, amikor kell. Hányingerem van hajnalban, amikor felkelek a fiamhoz, és hol az egyik, hol a másik oldalon szurkál a petefészkem. Ha középidőben is fogant meg a baba, azt ki kellene már mutatnia a tesztnek nem? Máskor meg nem volt lehetősége sem megfoganni. Volt már valaki hasonló helyzetben? Arra gondolok, hogy félidőben fogant meg a baba, de a menszi napján még nem mutatta ki a teszt? Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 10. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak több nappal a menstruáció esedékessége után mutatta ki. Talán a 36.napon először. Még bármi lehet!!
2011. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tűl korán teszteltél. Peteérésed lehetett félidő után is akár 1-2 nappal. Ismételd meg a tesztet 4-5 nap múlva ha addig nem jön meg, akkor biztos eredményt kaphatsz.
2011. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nehogy, megréműlj ezen. Nekem is a második babámat nemmutatta ki a teszt. Mondjuk majd de diliztem a kiváncsiságtól. Másnap vettem a atikába tesztet nemmutatott semmit. Vissza szaladtam az meg az egyk csíkot rendesen a másikat halványan mutatta. Elhiheted mit éreztem. Másnap reggel szinte az első dolgom volt tesztet venni és vettem valami Gabriel vevü tesz-et és az már konkrétan kimutatta a terhességet. Most egy ideje próbálkozunk a harmadik babával. Nekem szinte mindíg napra pontosan megjön szinte ugyanaban a napszakban. Egyszer tévedtem meg amikor késett 3 napot. Iszonyat dolog ez.Sosem lehet tudni. Ha nem zavarlak a saját dolgaimmal elmesélem neked jelenleg hogyan tartok éste is hátha tapasztaltál ilyet.Szívesen meghallgatnám. Ha mindenigaz most 7-én volt a peteérés napja. Végülis elötte akkor és utánna is együtt voltunk. A gondom ezzel az hogy, 7-én annak rendje módja szerint elkezdett fájni a hasam és a baj az hogy, azóta sem múlt el.

Véleményed- tapasztalatod szerint mi ehet ennek az oka.

Ne haragudj hogy, ennyit írtam. Nem akartalak zavarni.

Ha válaszolsz megköszönöm. Szép napot kívánok.

2011. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, és azt, hogy pozitív energiát adtok!


13:59-esnek:

Úgy látszik a harmadik babák tréfásak. Nekünk is a harmadik baba a cél. Azért nem értem mi történik velem, mert az előző terhességeimben - 5 terhesség, 2 élve születés - soha nem tapasztaltam olyat, mint most. Peteéréskor én nem éreztem különösebbet, csak a szokásos menzi szerű enyhe görcsöt. Viszont 21. naptól folyamatosan van valamilyen "panaszom". Először krémes világos barnázással kezdődött, majd folytatódott sárgás kocsonyás folyással - bocsánat a gusztustalankodásért :) - végül menzi előtt 4 nappal átfordult krémes fehér folyásba. A petefészkeim majd le szakadtak olykor, és olyan émelygés tör rám éjjel, amikor a kicsit etetem, hogy alig bírom ki, hogy ne a WC-re rohanjak... Ugyanakkor viszont soha nem tapasztaltam még olyat, hogy a nem várt napján ne mutassa ki a teszt. A második fiammal volt úgy, hogy a nemvárt napján lett halvány csíkom, de akkor is ott volt. Most meg semmi. És azért furcsa, mert maximum január 27-28-án lehetett pém, és azóta már eltelt két hét. Vagy ő most lány akar lenni, és másképp reagál :):). Aztán lehet, hogy holnap után meg megjön, jól becsapva itt a nagy női megérzéseimet. Hát tényleg igaz, hogy minél többedik baba, annál nagyobb izgalom és félsz van az emberben. Hogy miért nem mehet minden úgy, ahogy a nagy könyvben meg van írva??!!! :)

2011. febr. 10. 14:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Úgy túl egyszerű lenne az élet :))) Sok sikert!
2011. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A 13:59-es vagyok. Köszönöm hogy,írtál nekem.

Hát voltammár olyan cipőben mint te.

Ha mensi elött tapasztalok dolgokat nemigazán figyelek rá mert már becsapódtam 2szer és ez szörnyű volt. Nem mondom motoszkál a fejemben de már nemtulajdonítok neki annyit hogy, aztán a végén szőrnyen érezzem magam.


A baj hogy, ilyet még nem éltem meg mint most. Elvileg 7-én volt peteérés ésmár elötte elkezdett fájni a hasam annak rendje szeint. Voltunk is együtt elötte, akkor és utánna. Valahogy, így alakúlt. Na mindegy is. A lényeg hogy, ahasfájás továbbra sem múlik. Elkezdte akkor és még most is fáj. Mi lehet ennek az oka nem tudom. Ilyen még nem volt. Lenne esetleg ötleted illetve tapasztalatod. Köszönöm ha írsz nekem.

2011. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

13:59-esnek


Nekem az első fiammal volt hasonló. Végig éreztem a menzi szerű görcsöt. Nem elviselhetetlenül, de éreztem, hogy van méhem :). Sajnos tuti ötletem nincs, hogy mi lehet veled, de ha menzi szerű görcsöket érzel, akkor szerintem jó az esély a sikerre ;). Nekem még mindig nem jött meg, de a tesztem még ma is negatív volt... :) Hát én már nem igazán igazodok ki. Tünet van, menzesz nincs, teszt negatív. Majd hétfőn tesztelek még egyet. Felhívtam tegnap a dokimat, aki azt mondta, hogy lehetek még terhes, és nagy valószínűséggel azért nem mutatja a teszt, mert közeli terhesség után nem olyan erős a HCG hormon termelése a szervezetnek. Én 3 hónapja szültem - azóta már ez lenne a 3. menzeszem - és valószínű, hogy ez az oka a negatív tesztnek. Na meg persze még benne van a nem terhesnek levés opciója is :). Előbb-utóbb kiderül! Szorítok neked, hogy sikerüljön hamarosan pozit tesztelned!!!

2011. febr. 11. 11:21
 8/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm hogy, megint írtál nekem. De komolyan jólesik.

Nekemsajnos korai tesztet készítsek. Mondom 7én volt pém azóta vagyis elötte való naptól fáj a hasam szóval még mindíg.

Kicsit reménykedek hogy, másnál nálad is volt ilyen.

Én legkorábban 24-én tudok tesztet készíeni.

Ekkor kell majd megjönni és ha nem jön meg akkor jól gondolom talán hogy, ez az időpont jó a tesztre.

Szóval az rengeteg idő még. Peg esz a csuda a kiváncsiságtól eélhiheted nekem,. Vagyis jól tudod hiszen te s ebben a cpőben jársz.

Annyira kiváncsi vagyok mi van veled és kérlek feltétlen írd meg. JÓ!!!!!! Megköszönöm.Ja és egyébként a férjem testvérének a felesége produkálta a hsanó jeleket mint te. Neki megszületett a kislánya és rá a következő hónapban ilyesmiket produkált mint te és bizony lehet a tejtermelés meg hát csak szűlt meg minden kicsit bezavart és elhúzodott kicsit mire kiderült hogy, végülis megint terhes és meg is lett a kisfiú.Szóval a két gyereke között egy év különbség nincsen. Szóval lehet nálad is hasonló van. Mondom légyszíves írd meg nekem mi van veled.

Megköszönöm és szépnapo kívánok még szebb hétvégével. Ildikó

2011. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tesztet ma nem csináltam, de menzi sem jelentkezik. Hétfőn akarok legközelebb tesztelni. Bár lehet, hogy lassan egyszerűbb lenne a dokimhoz elmenni. Na majd a 28-ai héten, ha addig sem jön meg. De felháborítónak tartom a viselkedésem :D:D! Se pozitív teszt, se menzi... Jaj, hová fog ez vezetni :):)!
2011. febr. 12. 17:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Szép napot mindenkinek!

Nagyon sok helyen olvasgatok héhszáj dolgokról vagy hogyis mondjam.

A kérdésemre kaptam is egy web címet ahol jól le van írva mit is hogyan is nézzünk.

Bemásolom ide neked.: [link]


Én még az életbe nem néztem ilyet vagy gondoltam ilyenre.

Lehet szégyelnem is kellene most magam.

Nagyon sokat segítene pedig most ha néztem volna efféle dolgokat az elöző terhességeim alkalmával is.

Persze sokan írtakitt olyanokat is hogy, nem mernének ilyeneket csinálni nehogy, bajt okozzanak vele vagy fertőzést vigyenek be stb....

De gondoltam megíromneked aztán vagy újat mondok vele vagy te tudod megosztani velem a "tudományod-tapasztalatod".

Majd írj ha lesz egy kis időd.

2011. febr. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!