Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottam már olyanról hogy...

Hallottam már olyanról hogy valaki teherbe esett, de mégis volt menzesze 2 hónapig! . Honnan lehet tudni akkor hogy várandós? Mik a jelei? Ugyan azok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, a barátnőmnek az első 4 hónapban megvolt. Az első kettőben rendesen, a harmadikban és a negyedikben meg már csak pár napig, de nem erősen. Ekkor ment el dokihoz, hogy mi baj lehet az amúgy rendszeres és normális menstruációjával. 16 hetes terhességet állapított meg nála. :)

2 héttel később már meg is mozdult a kiscsajszi.

Márciusban lesz 1 éves és egy tünemény.

2011. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első hónapban volt mensi-szerű vérzésem, ezt akkor még nem tudtam,azt hittem, rendesen megjött, de sokkal kevesebb volt, barnás volt, és 2 napig tartott, 5 helyett. Elvileg 37. hétre született a babám, de utólag visszaszámolva rendesen 40. hétre született, csak épp az első hónapban még vérezgettem picit. Jele nemigazán volt még akkor, max.az, hogy az addig sima, szép arcbőröm hirtelen zsíros lett, és pattanás-szerű valamikkel lett tele. De az EGÉSZ fejem!!! Mondtam is, hogy megcsúnyultam... Persze azóta elmúlt, és van egy gyönyörű kislányom.
2011. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek!:) Lehet hogy én is az lennék?Nem tudom!Szedek gyógyszert,de mostanában elég sűrűn van hányingerem!Lehet hogy csak a stessz miatt!?
2011. febr. 11. 23:14
 4/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül vannak jelek, ha gyanakszol, hogy babás vagy, vegyél egy tesztet. Kimutatja.

2011. febr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A teszt kimutatja.

Majd írd meg, mi lett

2011. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor veszek tesztet!...
2011. febr. 12. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Mi lett az eredmény? :)

2011. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés, hányinger, emelkedett hőmérséklet és pozitív teszt :) Én meg olyanról hallottam, hogy az illető azt hitte menstruál terhesség alatt, de sárgatest elégtelensége volt és a terhesség megszakadt sajnos.
2015. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!