Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szúró fájdalom lehet terhess...

A szúró fájdalom lehet terhességre utaló jel? Ha terhes lettem, akkor az ébredési hőmérséklet hogyan változik meg?

Figyelt kérdés
A menstr. utolsó napján védekezés nélkül szeretkeztünk. 3 nap múlva szúró fájdalmat éreztem a petefészek irányából, ami azóta minden nap megjelenik, majdnem egész nap érzem, hol jobban, hol kevésbé. 1 hét telt el azóta.
2008. jan. 30. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem félidőben van peteérésed, hanem ilyenkor mit írtál,volt akkor teherbe lehet esni, de mivel minden nap érzel szúró fájdalmat sztem ez más lesz.lehet kis fertőzés is, ha nem múlik el sztem beszélj egy dokival.
2008. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhesség.Menj orvoshoz.Amúgy a hőd fent marad nem esik le.pl.37°
2008. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!