Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin (6. napon...

Magas prolaktin (6. napon 35.2), magas progeszteron (17 napon 30,5), alacsony esztradiol (17 napon 50,3) mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak a magas prolaktinról tudok, hogy az meggátolhatja a teherbe esést. A prolaktin felelős a tejelválasztásért, akinek nagyon magas, előfordulhat, hogy szivárog a cicije. Gyógyszerrel be állítható, nem vészes. A többit sajnos nem tudom.
2009. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólónak de én még kiegészíteném annyival hogy a progeszteron szint ha magas akkor az sárga test problémára utal de gyógyszerrel kezelhető , a tesztoszteron szinted jó , mert az általában a magas progeszteronnal együtt szokott lenni a tesztoszteron pedig a férfi hormontermelődésért felelős de az esztradiol ha alacsony mit jelent abban ne haragudj de nem tudok segíteni.

Most csináltak először labort nálad?

Csak azért kérdezem mert ha nem van e összehasonlítási alap.

2009. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez az első, de még van egy, a 21. napon, csak annak még nincs meg az eredménye. A háziorvosomnál voltam ezekkel közben, ő azt mondta, hogy ha helyrerakjuk a prolaktint, a többi is helyreáll. Nagyon remélem... Azért kíváncsi vagyok, mint mond az endokrinológus, de hozzá csak e hónap 23-án megyek vissza, a 21. napi eredményeimmel. Nagyon izgulok...
2009. febr. 11. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Voltál endokrinológusnál?

Mit mondott.

Képzeld nekem is kiderült hogy magas a prolaktin aszintem 500 helyett 576.1 és kaptam rá bomockriptint , remélem segít és hogy ez miatt nem sikrült, de inkább te mesélj mi ujs veled?

2009. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ui bocsika azt elfelejtettem hogy a 2. válaszoló voltam most is és az elöbb is. :-)
2009. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!