Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem nagyon sok tünetem volt...

Nekem nagyon sok tünetem volt az elmúlt hónapban babára gondoltam, de megjött. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tényleg nem produkáltam a tüneteket,hiszen nem sürgős még a baba.De persze örültünk volna neki.A mensim 2 napot késett.De a tünetek után nem is vártam h. megjöjjön.Pénteken múlt el.Tegnap meg ma, mensi szerű görcseim vannak, meg has szurka érzéseim.Sose éreztem még ilyet.Más is járt már így?Tapasztalatok?Ja és nagyon kívánom a kechupos chipset.Sose ettem meg.
2009. febr. 11. 15:13
 1/5 A kérdező kommentje:
A mensi közben majdnem végig lázam volt.Nem voltam beteg,vagy ilyesmi,csak lázam volt.
2009. febr. 11. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet! :) Nekem is megjött rendesen, de nagyon érzékeny lettem a szagokra, a húsra rá sem bírtam nézni, így vettünk egy tesztet, és bizony már ott volt a baba. Most pedig már 17 hetesek vagyunk. :)
2009. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És neked a következő is megjött?Vagy csak az első?Nagyon gratulálok neked.:))
2009. febr. 11. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális esetben nem lehet terhesen menstruálni, de sokan vannak, akiknek mégis megjön. A láz azonban szinte teljesen kizárja a terhességet, mert a beágyazódáskor a 37,4 feletti hőt nem éli túl az embrió. De persze ez sem törvényszerű. 100%-os biztos egy reggeli teszt után lehetsz, ha az negatív, akkot tutira nem vagy az.
2009. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, aranyos vagy! :) A következő már nem jött meg. De egy barátnőm 3 hónapig mensizett, és nagyon szép, probléma mentes terhessége volt, és egy tündéri kislánya született. Drukkolok, hogy nálad is baba legyen! :)
2009. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!