Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafarkfű tablettát peteérés...

Cickafarkfű tablettát peteérés serkentésre szedik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy általában nőgyógyászati problémákra ajánlják, nem csak a pé serkentésére.
2011. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A cickafarkfű teát félidőtől kell inni, szóval pont hogy nem PÉ-re, hanem utána. Gondolom a tabletta is ilyen. Növeli a sárgatest hormon szintet.
2011. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó szerintem elnézte, a cickafarkat a ciklus első felében kell inni, peteérésserkentő hatása van, peteérés után pedig palástfüvet, az segíti a sárgatesthormon termelődését és a beágyazódást.
2011. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pé-ig kell inni a cickafarkfű teát.
2011. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. És peteérésig kell szedni. Bár a tea elterjedtebb, nem is tudtam, hogy van tabletta is.
2011. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!