Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 óta vagyok termékeny, 17...

16 óta vagyok termékeny, 17 óta fáj a hasam alul, és nagyon megnőtt a cicim, a mellbimbóm is be van duzzadva. Ma már nem fáj a hasam, jönnek ki a pattanások, a mellem viszont változatlan. Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kicsi fehér folyásom minden nap van. Vasárnap kéne megjönnie, de nem szeretném.Ha járt már valaki hasonló cipőben, kérem írjon! Nagyon köszi előre is!!
2008. jan. 31. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én az esedékes mensi előtt csináltam a tesztet, mert már nem bírtam magammal, és pozitív lett. Szerintem vasárnap már csinálhatsz, ha bírod addig :-) Van olyan teszt, ami a mensi esedékességének napján már kimutatja.
2008. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!Gabrielle teszt az jó??Azt vettem..
2008. jan. 31. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!