Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Mar 3 tesztet...

Terhes lehetek? Mar 3 tesztet csinaltam mind a 3 halvany+, igaz e, az utolson az utasitas ugy szolt ha a masodik csik halvany akkor -mind a 3 mas es mas teszt volt. Az utolso mensim jan 13 volt a ciklusaim 28 naposak es nagyon pontosak.

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem terhes vagy, de hát te magad is látod, a halvány csík is csík. Három teszt nem hazudik. Az orvos szerint a tesztek ál +at nem mutatnak, csak - ot.
2009. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valószínű a baba,de inkább úgy kellene tesztelni,h reggeli első vizeletből,az pontos eredményt ad.Ha tudsz,reggel tesztelj még egyet vagy várj 1-2 napot és akkor már egyértelműen pozitívat kellene mutatnia.
2009. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Reggeli vizelebol csinaltam az utolso 2, a helyzet az h Romaniaban tartozkodom es nem tudom h bizhatok a tesztekben. Az elsot penteken d.u csinaltam a 2 vasarnap reggel az utolsot ma reggel dokihoz jovo heten megyek ugy erzem bezsongok lenne mar tiszta h + vagy -
2009. febr. 12. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a halvány pozitív is pozitív, főleg, ha mind a három különböző fajtájú.
2009. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast mar nagyon elkenodtem mert olyat is hallottam h a halvany+ mehen kivulit jelent szerintem hulyeseg de szoget utott a fejembe
2009. febr. 12. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:
A méhen kívülinél ugyanúgy pozitív,mint a simánál és uh-n derül csak ki,h nem jó helyen van.Milyen teszteket használtál?Elméletileg mind ugyanazon az elven működik,de ha leírod a márkát,lehet,h mi is ismerjük.Különben halvány + lehet akkor is,ha még kevés a hcg a szervezetedben.az 2 naponta duplázódik ilyenkor,szóval szerintem ha 2 nap múlva reggel csinálsz egy újat,annak már erősebben pozitívnak kell lennie.Én a 33. napon csináltam először,pozitív volt,de azért 2 nap múlva is csináltam,azon jóval erősebben látszódott a csík.Drukkolok!
2009. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy terhes vagy, de jó neked! Mit nem adnék érte!!!! Sok boldogságot:)
2009. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A halvány is pozitív!! Nekem is halvány volt!

És mióta késik? 3 napja max, nem? A nemvárt után 1 héten belül szinte mindenkinek halvány! A színeknek meg semmi köze nincs a méhenkívülihez!!!

Babás vagy, hidd el, és ne költs több tesztre!

9 hetes kismama

2009. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatast mar megnyugodtam egy kicsit es a harmadik testen elenkebb a csik mint a masodikon azt hiszem megyoztetek 90%

:))) koszi

2009. febr. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!