Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tud egy jó Pesti...

Valaki tud egy jó Pesti orvost ajánlani? Meg hogy kb. mennyibe kerülnek a vizsgálatok nála meg a kezelések? Felszeretnék menni Félegyházáról Pestre orvoshoz!

Figyelt kérdés
Mert a dokim nem figyel rám elégé és valószínű hogy meddő lettem!És ki szeretném deríteni hogy mik az esélyeim még hogy valaha is lehessen babám!
2011. febr. 16. 20:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Mert tavaly volt egy elhalt terhességem amit márciusban műtétileg kellett befejezni!Azóta az orvosom műteni akar hogy talán teherbe tudja esni !
2011. febr. 16. 20:38
 2/8 anonim válasza:

Virányos klinika: egy tali a dikbácsival 10000 forint, de anyum és öcsém életét megmentette. [link]


Nagyon jó arc, sose félek nála, pedig amúgy gyűlölöm a nögyógyászokat, tök vicces, amikor megnézzük, milyen is a méhszájam kis kamerával. Nagyon birom.

2011. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kimaradt: anyunak is volt elötte vetélése, nehezen esett teherbe, aztán meg senki sem tudta, mi a baja. Elment a dokihz, kenetet vett, és rögtön megmondta, mi van. Nagyon tapasztal, és bár drága, nagyon megéri.
2011. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom anyudat,de viszont volt utána öröm is szerencsére! :) 10.000ft-ot kér az egész vizsgálatért vagy plusz a többi??? Én is nagyon félek a vizsgálatoktól... Már nagyon elegem van ebből az egészből de szeretném kideríteni hogy mi is a bajom hogy nem jön meg rendszeresen!3-4havonta jó ha megjön a menstruációm!
2011. febr. 16. 20:49
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és köszi a linket
2011. febr. 16. 20:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudom elérni???se telefonszámot se e-mail címet nem látok!
2011. febr. 16. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
A belinkelt honlap jobb felső sarkában zöld betűkkel vannak az elérhetőségek, nem tudom sajnos becopyzni.
2011. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Illetve az "elérhetőség" fül alatt is fel van tüntetve.

Remélem megtalálod, és végre valaki tud segíteni neked!

Minden jót!

2011. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!