Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikumot kell szednem,...

Antibiotikumot kell szednem, nem okoz gondot ha pont most esem teherbe?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,dolgozunk az ugyon de elkapott ez a fránya influenza,antibiotikumot kell szednem.25-étol szedem,azóta voltunk párszor egyutt.Tegyuk fel ha pont most sikerult teherbe esnem(amit csak 10-után fogok megtudni)nem okoz gondot a gyógyszer,nem lehet baj?
2008. jan. 31. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog gondot okozni. Nem akarok keserű lenni, de ha jönnie kell a babának, akkor ugyis jönni fog. Ha a gyógyszer vagy az influenza miatt esetleg mégsem leszel babás, arra is foghato. Ha babás leszel, nem hiszem, hogy ártana a kicsinek!

Fel a fejjel! Próbálkozzatok, kívánom hogy sikerüljön!

2008. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen, legszivesebben már most nem szedném tovább de ramatyul vagyok , így nem látom értelmét nem beszedni,,remélem ha eljon az ido a szervezetem tudni fogja mi a teendo...
2008. jan. 31. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A vírus maga nem árt a babának, csak a láz 38-38,5 felett. Ha most ártasz a babának, úgysem sikerül megtapadnia, sőt valószínűleg eleve nem is eshetsz teherbe, ha a szervezeted beteg. A peteérés is csúszhat,sőt el is maradhat.

Az antibiotikumot pedig ha lehet, kerüld, és inkább homeopátiás gyógyszerekkel, gyógynövényekkel kúráld magad.

2008. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Sajna a mai naptól vesemedencegyulladásra antibiotikumot kell szednem. Kb. 2 héten keresztül homeopát szerekkel, gyógyitalokkal, gyógyteákkal kúráltam a hólyaghurutot, és a gyulladás felcsúszott a veséimre. Keddig betegállomány:( Mi is szeretnénk gyereket, igazán ettől a hónaptól vagyunk a dolgon. Én is próbálom úgy felfogni, ha a sejt érzi, hogy most nem egészséges a szitu, szerintem nem tapad meg. Próbálom ezzel vigasztalni magam. Viszont arra ügyelj, hogy az antibiotikum mellé szedj vmit a bélflórákra is, nagyon tönkre tehetik az antibiotikumok a gyomrod. Én ma még csak 1 szemet vettem be, de máris rossz a gyomrom...
2008. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem könnyű várni, de én mindenképpen azt javasolnám, hogy várjatok. Az antibiotikumok nem tesznek jót a gyomornak, stb, hát még babának. A szervezeted tudni fogja, hogy mi a jó neki. Én is jártam hasonló cipőben és a láz miatt is, meg a gyógyszerek miatt is inkább vártunk a babaprojekttel. Hidd el, sokkal jobb, ha Te is egészséges vagy, amikor megfogan. És betegen még a szex sem ajánlott, főleg ha lázas vagy. De ezt ti tudjátok. Remélem, hogy hamarosan felépülsz és sikerül amit szeretnél. Én szurkolok nektek...
2008. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azt még elfelejtettem írni, hogy influenzára miért is szedsz antibiotikumot? Az antibiotikum gyulladásra, bakteriális fertőzésre "megoldás", az influenza pedig vírus. Én is voltam influenzás, de csak lázcsillapítót szedtem, és gyógynövény alapú köptetőt. Vigyázz! Az orvosok már minden nyavalyára antibiotikumot írnak fel. Ez akkor derült ki számomra, mikor a háziorvosom felírt egy 4ezer Ft-os lórúgást, mert valami a bal hüvelykujjam körme alá ment. Sajna kiváltottam, de nem szedtem be. És tudod mi hozta helyre? Paradicsomba dugtam, és leszívta a gyulladást!!!
2008. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi, nem jó a vérképem, gyulladás van a véremben,asztmás is vagyok így az én esetemben nehezebb kikúrálni az ilyen fránya nyavajákat-SAJNOS...
2008. jan. 31. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
azt olvastam valahol, ha a fogantatás körül a kismama olyasmit szed ami ártana a magzatnak, vagy meg sem tapad, vagy nagyon korán el is megy.Az antibiotikum,attól függ milyen,nagyon erős, reméljük most nem tapad meg neked ,és mielőbb meggyógyulsz.Jobbulást!
2008. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban gyulladás van a szervezetedben valószínűleg tényleg nem lesz peteérésed sem, és egészen biztosan nem marad meg akkor sem, ha van peteérés. Az Alkotó jól alkotta meg a női testet (is)...:)
2008. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!