Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint egy hete menzi...

Több mint egy hete menzi érzésem van, de csak hétfőre nem várom nagyon fájnak a melleim és időnként görcsölök. Lehet baba? Tegnap csináltam egy tesztet de negativ lett.

Figyelt kérdés
Nekem csak menzi elött egy-két napal szokott fájni a mellem és enyhén görcsölök,most meg már több mint egy hete segitsetek mert nagyon tanácstalan vagyok.
2009. febr. 13. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem még 11 napom van a mensiig, de ma kezdtem el a mensiérzést érezni. Tegnap picit görcsölgettem. A testi tünetek szerint nem félidőben volt pém, hanem úgy a 12. nap környékén. Tehát lehet beágyazódástól is..

Nagyon drukkolok Neked, remélem babás vagy. Mióta próbálkoztok?

2009. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát már lassan 1 éve de nagyon szeretném ha baba lenne a dologban.Sok drukk neked is.
2009. febr. 13. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Hamar volt még tesztelni. Természetesen lehet baba, de ilyen korán még nincs olyan tünet alapján biztosra lehet bármit is kijelenteni.

2009. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is egy éve próbálkozunk. Az utóbbi időben minden hónapban rendszeresen éreztem a pét, utána mensis érzések, egészen a menszeszig. Hát nem tudom, de nekem mikor ilyen tüneteim voltak, mindig megjött. Sokszor volt olyan, hogy más tüneteket is éreztem. Aztán rájöttem, hogy nagyon rágörcsöltem a témára, megpróbáltam elterelni a gondolataimat, ami valamennyire sikerült is és képzeljétek a pét most is éreztem, de nem érzek mensis görcsöket. Kedden kellene megjönnie. Remélem azért, hogy nálad baba van. Sok sikert!
2009. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a gyors válaszokat.Drukk mindenkinek!!!
2009. febr. 13. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont gy hete ugyanebben a szituban voltam vasarnap halvany+ teszteltem azota 2 ket tesztet csinaltam es erosodott a +, remelem babasak leszunk :))Drukkolok magunknak!!!
2009. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!