Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik vizsgáljátok a méhszáj...

Akik vizsgáljátok a méhszáj állapotát, mit éreztek, hogy csináljátok? Honnan állapítjátok meg, hogy nyitott vagy zárt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Magadnak vizsgálni a méhszájat? Gratulálok... Így szedi össze a legtöbb kismama fertőzéseket aztán néz nagyokat ha baj van a babával vagy vele...

Agyam eldobom...

2011. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kismama,csak egyre többször olvasom,hogy magukat vizsgálják a nők és ezért érdekel!
2011. febr. 20. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

egyszerűen: tiszta kézzel (fürdésnél) felnyúlok. Könnyen kitapintható. Ha érzel lyukat,akkor nyitva van,ha nem érzel lyukat,akkor zárt.


Remélem érthető voltam!


Kedves 1. válaszadó! a párod pénisze biztos makulátlan,amikor nap közben vagy reggel vagy bármikor "elkap"... légyszíves ne torkolj le senkit,mert nem mindenki igénytelen (mindenki magából indul ki-sejtem,hogy Te milyen tiszta lehetsz! :D ) betartva a higiéniás szabályokat, igen is nem bűn ha megvizsgálja valaki önmagát!

2011. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki magából indul ki... Hűű, de beszóltál. Hány éves vagy, 50?
2011. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
nem,de nagyon is igaz a mondás! :D
2011. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Engem is támadtak már azért hogy próbálom megállapítani milyen a méhszájam.Ennyi erővel egy nőt se izgathatna újjal a párja mert az nem higiénikus.Én is azt mondom hogy zuhanyzáskor tiszta kézzel meg lehet tapintani egy pillanatra, nekem eleve lejjebb van a méhszájam szülés óta, alig nyúlok be a hüvelyembe már érzem,pici lyuk van rajta,van amikor zártabb,van mikor nyitottabb.Még a nőgyógyászom javasolta hogy a méhszájam állapotából meg tudom nézni hogy van e peteérés,mert akkor puha és nyitott.
2011. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek mert nyilván az ember alaposan kezet mos előtte! És aki nem tampont használ az is ugyanúgy felnyúl magának azt mégse ítélik el!
2011. febr. 21. 09:34
 8/9 anonim válasza:
én eddig úgy tudtam, hogy menzeszkor nyitott, amúgy meg zárt, de egy pici lyuk biztos van rajta..
2011. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen,mensikor valóban nyitott,de peteérés környékén is!


Amúgy a szülések óta nekem is lentebb van a méhszájam, félek is,nehogy gond legyen ez a mostani terhesség megmaradásánál...

2011. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!