Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség volt, vagy inkább...

Terhesség volt, vagy inkább hormonprobléma, vagy más?

Figyelt kérdés
28 nap helyett a 14. napra jött meg, szinte ömlött, soha nem volt még ilyen. Ez volt hétfőn. Tegnap már semmi nem volt, de ma olyan görcseim voltak, mintha szülnék, és szintén ömlött, + nagy darabok is jöttek. Mindig pontos volt, nemhogy 2 héttel előbb jöjjön meg. Mi lehet ez?
2011. febr. 20. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem vetélés :(
2011. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálam mikor ilyen volt,hogy hamarabb jött és ömlött belőlem a vér,polypot találtak. Bár ez nem jelenti azt hogy neked is az van. Az előző mensid normális volt? Mert valóban lehet vetélés de akkor menstruáltál közben. Szerintem menj dokihoz. Ő megtudja mondani,hogy valóban mi a baj.
2011. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, az előző mensim teljesen normális volt, időben is, mennyiségileg és minőségileg is a megszokott volt. Csak fura, hogy rá két hétre újra megjött ilyen orbitális módon. És ráadásul a 3-4 nap helyett több mint 1 hete tart.
2011. febr. 21. 11:02
 4/9 A kérdező kommentje:
Hétfő délelőtt óta semmi. De most ki tudja, mikor tör elő váratlanul megint. Csütörtökön megyek dokihoz, remélem, mond valami megnyugtatót. Változó kori tünetnek kicsit korainak tartom, még csak 33 vagyok.
2011. febr. 23. 08:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan nem változó kori.Én is 33 vagyok! Remélem semmi gond nem lesz. Majd írd meg mit mondott a doki. A második voltam.
2011. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet vetélés is.De ezt az orvos majd megmondja.Ne idegeskedj!!!
2011. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem jól vagy.Már csak holnapig kell kibírnod,és mehetsz a dokihoz.
2011. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a 14. napra még igazán be sem ágyazódik, tehát ha vetélés, az sem ilyenkor jönne, hanem csak a nemvárt idején/után. szerintem.

menj el dokihoz!

2011. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2011. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!