Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az E vitamint...

Lehetséges, hogy az E vitamintól lett csak 1 napos a mensim?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog.
2011. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is szedem és szerintem nem attól lett egy napos a mensid, nem lehet ,hogy babás vagy? Olyankor előfordul, hogy ha későn van a beágyazódás egy késői pé miatt akkor már egy pici darabon leválik a nyálkahártya és ezért van vérzés, de az is lehet, hogy kis hematóma volt mellette stb, tesztet nem csináltál?
2011. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen csináltam 1 hét után és sajna negativ lett.Most 25-re nem várom.Azért volt furcsa mert 10 éve mindig pontosan de még órára is pontosan jött meg és mindig 5 napig tartott.Azért kérdeztem nem e az E vitamin zavarhatott be mert elötte 2 héttel kezdtem el szedni.
2011. febr. 21. 15:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Értem, lehet akkor elmaradt a tüszőrepedés és azért volt gyenge, mert azt írják mindenhol, hogy akkor kevesebb a vérzés mennyisége stb. Nem kezdtél el véletlenül valami gyógyteát inni, mert van mikor az is bekavar.
2011. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
soha nem iszom teát.Peteérésem biztos,hogy volt mert azt mindig megérzem elég fájdalmas is.
2011. febr. 21. 15:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Figyi, attól, hogy érzed, hogy fáj nem biztos, hogy ki is bújik a tüsződből a petesejt, sajna én jártam már így, erős középidős fájdalmakkal..elsorvad olyankor és azzal együtt sárgatestté vagy cisztává alakul, az első eset jobb, ilyenkor ha vezetsz hőgörbét akkor látod, hogy a hő emelkedik mintha valós ovu lett volna de sajna nem, ez minden nővel előfordul párszor sajna csak az a baj, hogy ezt csak a doki tudja megállapítani sűrű uh nézéssel, ilyenkor kevesebb a mensi, nem tudom azért én a helyedbe csinálnék még egy tesztet
2011. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2011. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor is csinálnál tesztet ha most 11-én szinten volt középidös fájdalmad ?
2011. febr. 21. 15:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen csinálnék, annyit megérne, hogy ne legyek kétségek között.
2011. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek. Nem tudom miért de, nem nagy reményt füzök hozzá.Megmondom öszintén már nagyon elvagyok keseredve.Holnap megirom majd az eredményt.
2011. febr. 21. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!