Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 19- én vettem be az...

Január 19- én vettem be az utolsó szem fogamzásgátlóm 21-én megjött, mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátlóm szedését ( Volina)
2011. febr. 22. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt csak a jó ég tudja...

Nekem január 18.-án volt az utolsó megvonásos vérzésem, azóta semmi... Lehet te szerencsés leszel és szépen megjön 28 napra a mensid. Én már a 35. napon tartok és még semmi... :S

2011. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ilyen fehér nyálkás valamim van az mi lehet?
2011. febr. 22. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nem tudom mi lehet... Nekem múlt kedd óta görcsölget a hasam, van, hogy olyan, hogy azt hiszem megjött. De közben nekem is csak ilyen fehér nyálkás szagtalan izé van, mint ahogy te is írtad. Péntek óta iszok cickafark teát, hátha az segít, de semmi...a bal petefészkem néha egy picit szúr, de alig észrevehetően.

2011. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem még nem görcsöl pedig mensi elött szokott :(
2011. febr. 22. 10:29
 5/5 A kérdező kommentje:
most kezd ilyne rózsaszínes pirosas valami jönni belöllem
2011. febr. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!