Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Körülbelül mennyi idegig kell...

Körülbelül mennyi idegig kell mennem az orvoshoz, hogy fel írja a Closty? Minden hónapban mennem kellene?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hány éves vagy és mióta próbálkoztok sikertelenül. Nekem 36 évesen fél év után írta fel a dokim a gyógyszert, de mire elkezdtem volna szedni, már jelentkezett a babám. :-) Teljesen beletörődtem, hogy gyógyszer nélkül nekem már nem lehet babám, aztán tessék, mikor már nem görcsöltem a témán, simán összejött, szerencsére.
2011. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18 évesen szültem egy kislányt és most vagyok 23 éves. Már 8 hónapja próbálkozunk sikertelenül! Mikor utoljára voltam az kb. 2 hónapja volt és azt mondta, hogy szedjem az E-vitamint! De azóta még semmi..És ahhoz, hogy fel írják kell valami vizsgálatot csinálni? Gratulálok a babához:)
2011. febr. 23. 11:01
 3/8 A kérdező kommentje:
És nincsen fogadott orvosom!
2011. febr. 23. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Én októberben voltam először az orvosomnál, novemberben el kellett mennem hormonvizsgálatra, decemberben páromnak spermavizsgálat, januárban nekem átjárhatósági. Ezek után írta csak fel a clostyt, az első hónap sikerült :)
2011. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem csak nekem kell vizsgálatra menni hanem a páromnak?? Ö is szeretne babát de azt mondta, hogy nem igazán járna vizsgálatokra..
2011. febr. 23. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát általában a closty felírása előtt ki kell vizsgálni a párokat, hogy mi lehet a baj. Mert ugye hiába írják fel neked, ha a párodnál van a baj. Az én párom sem akart menni a vizsgálatra, teljesen letörtem, hogy ezért nem lesz babánk, mert nem fog elmenni, de amikor mondtam neki,hogy mi a helyzet nem is kellett erőlködnöm, hogy igent mondjon. Először is beszélj orvossal, hogy mit ajánl nektek.

Mióta próbálkoztok?

2011. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi látom, hogy 8 hónapja. Hát akkor már mehettek kivizsgálásokra. Sztk-s alapon nem tudom mennyire fognak veled foglalkozni, én inkább magánorvoshoz mentem.
2011. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 23. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!