Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemes lányok! Nektek hány...

Inszemes lányok! Nektek hány és milyen méretű tüszőtök volt és hány mm-es a méhnyálkahártyátok mikor kaptátok a tüszőrepesztő szurit?

Figyelt kérdés
Én ma voltam UH-n! Egy 21 és 22 mm-es tüszőt látott a doki és 10 mm-es méhnyálkát! Szerintem a méhpempő és a E vitamin segített a méhnyálkámnak! :) Azt is írjátok meg hogy sikerült -e???
2011. febr. 23. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 inszemen és 2 lombikon vagyok túl. Nekem többnyire 18-20 mm-es tüszőknél kaptam a tüszőrepit, mivel mikor megkapod, addig még eltelik két nap, mire hat, tehát a tüszők még nőnek, mire hat. A tüszőid szép nagyok, a méhnyálkahártyád nekem vékonynak tűnik. Nekem 16 mm volt legalább, és utána csak vastagodott. Rengeteg fehérje és bő folyadék, nekem ennyit kellett, gyönyörű vastag méhnyálkahártyát csinált. Lombik alatt még az ún. divigélt is felírják méhnyálkahártya építéseként. De szerintem elég a sok-sok fehérje fogyasztás és a sok folyadék, lehetőleg szénsavmentes víz, gyümölcslé, gyümölcstea.

2011. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szedtem méhpempőt és E-vitamint. Closty hatására a 11. napon több 20 mm-nél nagyobb tüszőm is volt, másnap reggelre ezek megrepedtek maguktól, de maradtak még 20 mm körüliek és kaptam tüszőrepesztőt. A méhnyálkahártyám a 11. napon 6 mm volt, másnap már 8 mm. Tüszőrepesztés napján inszemet csináltak nekem és terhes lettem :)
2011. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!