Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezhetek már ilyeneket?

Érezhetek már ilyeneket?

Figyelt kérdés
Szombat reggel voltunk együtt, peteérés környéke. Tegnap egy szagtól rosszul lettem a bkv-n (senki sem érzett semmit, de én majd elhánytam magam), és azóta szédelgek is elég sokszor. Korai lenne még, hogy baba?
2011. febr. 24. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,még nagyon korai lenne... Ha baba van a dologban, akkor sem lehetnek még tüneteid...

Nem beszéled be magadnak? Mióta vársz rá?

2011. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre nehéz válaszolni. Vannak nők, akik állítják, hogy már peteérés után pár nappal érezték a tüneteket, mások meg csak a 6.terhességi héttől.

Én pl. amikor nagyon rá voltam görcsölve a babadologra, minden hónapban produkáltam tüneteket, mégsem lettem terhes. Legyél türelmes, biztosat úgyis csak a nemvárt napján, vagy utána fogsz tudni. Sok sikert

2011. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ez a harmadik próbálkozós hónap. Hát nem tudom, szarul vagyok..:S

2011. febr. 24. 16:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah és rengeteg vizes folyásom van. Ilyenkor krémes szokott lenni nekem.
2011. febr. 24. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is már beképzeled! Remélem tényleg baba van, szurkolok, de azért te is tudod, hogy ilyen korán nem érezhetsz semmit. Még a beágyazódás sem fejeződhetett be! Ne figyelgesd magad! Várj, ha késik, akkor teszt! Tudom,hogy nehéz, de ha most minden apróságot jelnek tudsz be, akkor rosszabb lesz, ha kiderül még sincs baba!
2011. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!