Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 1 nappal már...

Nem várt előtt 1 nappal már tesztelhetek gravi hcg-vel? Ki mutatja a terhességet? Vagy várni kellene még? Nagyon türelmetlen vagyok! Folyton őrlődöm és magam hibáztatom amiért nem jön a baba! Azt hiszem lassan feladom ha most sem jött össze!

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Feladni sosem szabad!!! Minden hónap új esély tartogat! Milyen rég próbálkoztok, hogy ennyire el vagy keseredve?

Én ezzel a nemvárt napján teszteltem pár hónapja pozitívat. Neked is hasonlót kívánok! ... bár lehet, hogy a görcsös akarás is egy kicsit hátráltatja a teherbeesésedet. Ismerem milyen ez. Kitartás!

2009. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ne keseregj. Mi 4 éve várjuk a bébit. Az pontosan 48 szoros csalódás. Vagyis csak 47, mert egyszer pozitívat teszteltem, pont akkor amikor nem érdekelt annyira a dolog, de sajnos méhenkívüli volt. És azóta megint semmi. De nem adjuk fel. Minden hónapban 2 nap a pokol(amikor megjön), a többi tele reménel és várakozással!
2009. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok köszönöm.Másfél éve próbálkozunk de 2 éve volt egy vetélésem.Ezek mellé még hátrahajló méhszájam is van.Minden hónapban feladom amikor megjön és a következő hónap mensiig pedig kész idegbaj.A páromat is nagyon sajnálom mert olyan ideges vagyok hogy beszélni sem lehet velem ilyenkor.Reggel azért megcsinálom a teszetet és legalább nem fogok idegeskedni.Köszönöm annak aki szorít értem és viszont én is mindenkiért aki babát szeretne!!
2009. febr. 15. 18:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Halvány lett a második csík.Ez most fantom csík vagy picurka??
2009. febr. 16. 07:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratula! De azért 3 nap múlva tesztelj újra és ha erősödik akkor az bizony baba! A Gravi Hcg-ről még nem hallottam hogy téves pozitív legyen. És ha szépen látszik a halvány csík, azaz nem kell nagyon nézni hogy meglásd akkor nem hiszem hogy álpozitív.

Reméljük tényleg baba van! :)

2009. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!