Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. s. Lekéstünk róla, vagy...

S. O. s. Lekéstünk róla, vagy még ma gyorsan egy akció?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos reggelente nem mértem a hőmet ebben a hónapban, de mult hónapban végig. És tegnap még kora délután 36.5 volt és a mostani mért pedig már 37,2 akkor most van a peteérésem a napokban. bár tegnap meg ma reggel is éreztem egy kis petefészek görcsöt de minimálisat de nyulos nyákom még nem volt, ami mindig szokott lenni. február 9.én menstruáltam utoljára azaz 16 napja, és a ciklusaim ált-ban 35-40 naposak. szerintetek akkor ma akciozzunk még gyorsan?
2011. febr. 25. 13:12
 1/6 A kérdező kommentje:
gondolom ha már napközben is magas a hő akkor már megtörtént a peteérés nem? mert nekem mondom eddig napközben is 36.5 36.6 volt ma meg már 37.2. vagy reggel sokkal magasabb mint este?
2011. febr. 25. 13:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudtom szerint a ho merese napkozben ervenytelen. Inkabb vegyel egy ovutesztet es azzal pontosabban tudni fogod mi a helyzet.

De azert Apuval meg akciozhatnatok ;)

Sok sikert

2011. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos csak jövöhéten kapok fizut és nincs most pénzünk ienere:S esetleg a dmben mennyibe kerül egy ovuteszt. a legolcsobb kellene. ha nan olcso akk megvenném köszi
2011. febr. 25. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én kb.2éve nézegettem ilyen ovuteszteket de nem vettem meg,drága kb.3000 ft.A dm-ben.Nagyon jó módszer a nyákod figyelése is,és ingyen van.
2011. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne figyelj már annyira magadra és ne muszájból szeretkezzetek, hogy jesszus baba akció, mert lekésünk, így nem fog összejönni, nem a kedved akarom elvenni, csak saját tapasztalat, hogy állandóan magamat figyeltem, hogy húha, most biztos megvolt, most biztos csináltunk egy babát stb... ezt nem szabad, azért szeretkezzetek, mert jól esik és hidd el, ott lesz a baba, ha ő is akarja.
2011. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A napközbeni hőt teljesen felesleges mérni, mert ezeregy dolog befolyásolja (külső hőmérséklet, testmozgás, mikor ettél, stb....) Tehát egész nap folyamatosan változik, értékelhetetlen.

Kizárólag a reggeli hő irányadó. Mindig ugyanabban az időben (max.30 perc eltérés), közvetlenül ébredés után kell mérni. Még pisilni se szabad kimenni vagy inni sem.

2011. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!