Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. ciklusnapon mekkor tüszönek...

8. ciklusnapon mekkor tüszönek illik lenni hogy baba lehessen belöle?

Figyelt kérdés
tudom hogy korai,de ma megyek a hormonvizsgálat eredményért és meg szeretném ha nézné van-e uton valami.multkor 11.napon 10mm es tüszöt látott arra azt mondta kicsi,akkor m.ny.hártya 10mm volt,az tudom hogy viszont jo
2011. febr. 28. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy amikor megreped a tüsző, az a legjobb ha 20 mm felett van. Naponta kb. 2 mm-t nől. Tehát ha a 14.napon van tüszőrepedésed és akkor mondjuk 22 mm, akkor olyan 16 mm körül kellene már lenni a 11.napon. A nyálkahártya tényleg nagyon jó!
2011. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát megvolt az uh.nagyon csalodott vagyok,azt mondta nem lát peteérésre utalo dolgot!nem értem mit akart ezzel mondani?vagyis nem lát tüszöt,kérdeztem??válasz:nem.na most akkor mi van?lehet csak késöbb lesz pé-m és még korán lenne?amugy nem a 8. hanem a 7.ciklusnapom

igaz a ciklusom az utolso pl.34 napos volt de az átlag 32,lehet még korai?én ugy el keseredtem,jövö héttől olya sokat vártam,akkor minden hiába megint.

2011. febr. 28. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit már látnia kellett volna, lehet, hogy tényleg nincs peteérésed :( Sajnálom. Mondott valamit, hogy mikor menj vissza? Ad valami gyógyszert rá?
2011. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ezen vagyok kiakadva hogy csak ugy szélnek eresztett,semmit nemadott rá
2011. febr. 28. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!