Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen eel keseredtem!...

Teljesen eel keseredtem! Tegnap reggel 20as (gravi hcg) érzékenységű tesztel halvány pozitívat teszteltem, ma meg a 10 essel (qpido) még halványabbat. Akkor most nincs baba? Mára nem várom!

Figyelt kérdés
Elkezdett fájdogálni a petefészkem és szurkál a méhem is,ez baj???Olyan boldog voltam tegnap!!:(:(Most meg sírni tudnék!
2009. febr. 17. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos lehet, hogy most nincs baba, nagyon becsapós tud lenni a teszt....de ha tizes nem lett erősebb az nem jelent jót, minden esetre, ha nem jön meg, holnap csinálj még egy harmadik fajtával tesztet. Amit írsz még simán lehet baba, de azt is jelezheti, hogy meg fog jönni. nyugi nekem csak 3 nap késéssel let pozitív a teszt.
2009. febr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, da ha már "halványpozitív" az is pozitív nem? A fájdalmak ijesztőek, én a helyedben elmennék orvoshoz! Fel a fejjel! Szurkolok neked!
2009. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én sem értem hogy akkor miért van 2 csík,és miért nem lett erősebb a 10essel?De akkor mi az a két csík?A fájások olyanok mintha meg akarna jönni.Hát nem tudom......El keseredtem teljesen!!!
2009. febr. 17. 07:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy elkeseredve, mivel a fájások nem biztos, hogy azt jelentik, hogy meg fog jönni! Sok nőnél, a nem várt mensi idején, úgyan úgy érezték a mensis görcsöket, annak ellenére, hogy nem jött meg, ez is lehet egyfajta jel! Lehet késői peteérésed volt, ami megtermékenyült, de még nem termelsz annyi hcg és ezért halványak azok a tesztek! Ha nem jön meg 2-3 napon belül, jó esélyed van rá, hogy már a tesztek is erős pozitivat mutassanak! Szorítok!!!
2009. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!