Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Hány évesen szültétek...

Lányok! Hány évesen szültétek az elő babát?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,hogy ki hány éves volt az első babánál,és mennyi ideig próálkozott mire összejött.Mennyire volt nehéz a picivel az első pár hónap/év.A párom és köztem a nagy a korkülömbség és ő már nagyon szeretne babát.Én is szeretnék,egyre többet jut eszembe,figyelem a hirdetéseket a reklámok,csak picit félek tőle hogy 19évesen még korai.Akár férfiak is válszolhatnak,hány éves korukba született az első pici?


Köszi a kommenteket előre is!:)


2011. márc. 1. 11:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

-28 voltam

-fél év után jött össze

-mi egyidősek vagyunk a férjemmel


igen korai.... bocs de tényleg.


a legtöbb pasi 30 éves kora után jut el oda hogy jöhet a baba.

2011. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

20 évesen estem teherbe, párom 19 volt. Mire megszületett a baba én 21, Ő 20 éves lett.

Véletlenül jött össze, csak 3 hónapja ismertük egymást.

Az első év nem volt könnyű, mert még főiskolás voltam, párom sokat dolgozott, de megcsináltuk!


Azóta eltelt 14 év, már 3 gyermekünk van, a legkisebb 13 hónapos. :) Csodálatos apa és férj lett belőle és ő viszont így érez. :)

2011. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%

19 múltam, amikor teherbe estem, 20 évesen szültem vizsgaidőszakban :) A férjem 29 volt akkor.


Van, akinek még 35 évesen is korai és 50 évesen döbben rá, hogy ez a hajó elment. Igazából a személyiségedtől, a kapcsolatok mélységétől is függ, hogy korai-e vagy sem. Ha minden rendben, van lakásotok/házatok, munkátok (legalább a párodnak), komolyan gondoljátok, jól ismeritek egymást, akkor nem biztos, hogy korai. De jól gondold meg, mert óriási felelősség!!!

2011. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
29 voltam, nem tervezett terhesség volt, védekezés mellett sikerült.
2011. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nekem lehet hogy az de én mindig picit érettebbnek éreztem magam a koromnál.A párom 40 éves most.
2011. márc. 1. 11:53
 6/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: véletlenül jött össze, de azóta már van egy húga is. 22 vagyok, 2 szakra járok az egyetemen, 2 lányom van és boldog vagyok!
2011. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
35%
29 évesen szültem. 19 évesen még szórakozni kell, bulizni, mindent kipróbálni, babát csak akkor vállalj ha ezt már mind unod. Ne kelljen a gyereket arra szoktatni, hogy jól "ellegyen" a nagyszülőknél, rokonoknál amíg anyáék discoba járnak. Várj még, hogy ne áldozatnak érezd a babáddal otthon töltött hónapokat, hanem isteni ajándéknak.
2011. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
19 voltam mikor terhes lettem, a baba 6 hetes volt mikor betöltöttem a 20-at.Nem érzem hogy korai lett volna. 23évesen jött a második.
2011. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Úgy látom megoszlanak a véleméynek.Az az igazság(utolsó kommentelő)hogy én már bulizás szempontjából kiéltem magamat.A párommal ugyebár nem egy korosztály vagyunk így disco-ba már nem igazán járok és nem is kivánom...Fél évente jön rám a bulizhatnék,akkor összejövünk a csajokkal és csinálunk egy light-os nosztalgia bulit e mellett színház mozi wellness a párommal.Én úgy gondolom hogyha egy ember kellőképpen intelligens akkor meg tudja oldani ezeket gyerek mellett is lehet hogy ritkábban,de szerintem ha lenne egy babám akkor már nem ezek a dolgok jelenenék az élet értelmét(nekem már most sem)
2011. márc. 1. 12:02
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem szerettem volna általánosítani, csak az ismerettségi körünkben van olyan szülő aki mindent megtesz, hogy lerázhassa a 6 és 10 éveseit, amíg ő bulizik; mert a huszas éveit végig babázta. És látom hogy most járja azt az utat amit én huszonévesen.
2011. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!