Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késedelmes menszesz, terhesség...

Késedelmes menszesz, terhességre utaló jelek, és mégis negatív teszt. Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta késik? éppen lehetett késői ovu is. Görbét vezetsz?
2011. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jelen! 24re nem vártam, aztán mintha megjött vona, de mégse, azóta is naponta,kétnaponta van vmi rózsaszín, hasam fáj, tesztek negatívak, a legérzékenyebb is(26án csináltam)

Nem tudom mi lehet. Ha nem jön meg még miondig, asszem csinálok még egy tesztet, de az a baj, h csak a sejtett ovukor,9én voltunk együtt, azt már ki kellett volna mutatni

2011. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 napja késik.nagyon fáj a mellem,és nagyon erős szagundorom van.5 napja volt egy barna folt pecsételőm.
2011. márc. 2. 13:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagy felfázva?Amiatt lehet,hogy nem tud rendesen megjönni.
2011. márc. 2. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt otthon nem mutatta ki, csak a laborvizsgálat. A doki szerint előfordul. :) 2 nap késés meg még nem is sok, még van idő bőven! Szorítok!
2011. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos,megjött.Teljesen másképp,mint szokott.Egy nap csak rózsaszín pöttyök,aztán tegnap már rendesen...
2011. márc. 4. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!