Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt szedtem, tegnap...

Clostyt szedtem, tegnap (ciklus 12. napján) Uh-on voltam és 5 tüszőt is láttunk, de elég nagyok (17mm-től 25mm-ig). A doki szerint kicsi az esély, mert nem repednek meg a tüszők, amiért olyan nagyok. Tüszőrepesztő szurit pedig nem javasolt (? ).

Figyelt kérdés

Én kételkedem, és reménykedem, hogy az 5-ből legalább egy mégis bejön! Jól teszem?

A tesztem ma páfrányos, akkor holnaptól van a hajrá?:)


2009. febr. 17. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Az orvosod buta h nem adott tüszőrepesztő szurit.Nekem is 5 db tüszőm volt,és most vasárnap kaptam meg a tüszörepesztőt,tegnap kellett akciózni.Miért gondolja h nem fog megrepedni?Ez butaság,egy méret felett magától is megreped,vki be sem adatta a injekciót,s úgy lett terhes,de azért biztosabb ha megkapod.Vagy talán a többszörös ikerterhességtől akart védeni,az nem lehet?Én már nem is parázok ezen,örülök h egyet is ki tudok hordani..Szerencséd van h a Clostytól lett ennyi tüsződ,nekem attól csak 1-2 lett,most Puregont kaptam.

Sok sikert és kitartást,remélem tudtam segíteni:)

2009. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Valószínű, hogy védeni akart, mert 2 éve sajnos volt egy 21 hetes iker vetélésem.Remélem összejön mindkettőnknek!:)
2009. febr. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!