Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha 16nappal...

Lehetek terhes, ha 16nappal az együttlét után negatív a teszt, de nincs menstruáció, és úgy is érzem magam?

Figyelt kérdés
örülnék neki
2011. márc. 3. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvastam itt már olyat is, akinek csak 7 hetes terhesen lett pozi a tesztje. Nekem sajnos olyankor, amikor nem mutatta a nemvárt napja utáni napon, akkor nem voltam terhes, csak késett. Szorítok, hogy babó legyen. Ha jövő hét hétfőig nem jön meg, menj el dokihoz. Lehet ciszta is bekavar.
2011. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 3. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:

esély van rá,hogy így is lehetsz terhes. Én nem várnék hétfőig, még holnap felkeresnék egy dokit,aki nagy valószínűséggel nem fog uh-n látni semmit,de ha terhes vagy,akkor a méhed állapotából tud következtetni,és mondani valamit.


Szorítok!! Írj,hogy van e babó!!

2011. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!