Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a valószínűsége a...

Mekkora a valószínűsége a teherbe esésnek, ha gyengült a fog.gátlóm hatása, kiszakad a gumi, de megszakítással is védekezünk?

Figyelt kérdés
Ma veszem be életem 1. levelének utolsó szemét és betegségem miatt antibiotikumot írtak, amit ma kezdtem el szedni. A kúra 5 nap lesz, de tudom, hogy még utána is 7 nap kieg. védekezés szükségeltetik. Ha minden igaz, szombaton együtt leszek a párommal. Ha teszem azt, kiszakadna a gumi (remélem nem szívom meg ennyire), de megszakítással is védekezünk, mekkora a valószínűsége a teherbe esésnek?
2009. febr. 17. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ma veszed be az utolsó szemet a fogamzásgátlóból, akkor ha jól számolom, neked szombaton meglesz..... :)

és mire elmúlik, az antibiotikumot is beszeded!

Amúgy minden orvos mást mond, vki azt mondja, már az első levél védettséget ad, vki azt mondja csak a másodiktól nyújt védelmet!

Úgyhogy szerintem csekély az esély rá, hogy teherbe ess, de azért mensi utáni 1 hétben az antibiotikum miatt használjatok óvszert! :)

2009. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg már védett lennék, mert a doki 2 hetet mondott. Csak az a baj, hogy az 1.2. szemnél hasmenésem is volt, az elején ugyanígy beteg voltam, lázcsillapítókat szedtem. Most megint beteg vagyok, de ezúttal antibiotikumot is szedek. Szal minden összejött. És bár egyébként se terveztem gumi nélküli szexet az 1. hónapban, azért félek, hogy megszívom, hogy pont elszakad a gumi...De mivel 2 hónapja nem találkoztunk és ki tudja, mikor talizunk újra...hát...tutira egymásnak esünk...Ha a körülményeket figyelembe vesszük, ez a levél szerintem aligha érhetett sokat...
2009. febr. 17. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor bocs, ha nem találtad hasznosnak! Mennj el orvoshoz, és kérd ki az ő véleményét!

Ő biztos okosabbat tud neked mondani!

2009. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem szívos meg, valami jó minőségű óvszert vegyél, minden aktusnál hazsnáljatok újjat. nem lesz gond, szerintem a megszakítás sem szükséges. Védeni 100%-ban tényleg csak a második levél fog, addig meg ne parázz, nem leszel terhes, mert nem szakad ki a gumi, élvezd nyugodtam a szexet!
2009. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!