Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valamelyik hónapban nincsen...

Ha valamelyik hónapban nincsen tojásfehérje nyúlós folyásom akkor peteérés sincs?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül igaz!

Ha elmarad abban a hónapban a menzesz, akkor valószínűbb, hogy nem volt peteérésed. Ha csak a folyás minőség változott az nem igazán jelenti azt, hogy nincs peteérésed.

Van akinek sokkal szárazabb a hüvelye, kevesebb nedvet termel a szervezete....

Hőmérőzés többet segít.

2011. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amikor terhes lettem abban a hónapban nekem is inkább krémes volt, egyszer sem tapasztaltam tojásfehérjéset.
2011. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete volt ovum(ovu teszttel néztem)és bár szinte minden hónapban tojcsis a nyákom ovukor most teszt nélkül nehezen vettem volna észre mert krémes folyásom volt ovu előtt és napján is.
2011. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!