Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szedek fogamzásgátlót 2...

Nem szedek fogamzásgátlót 2 hónapja (egyenlőre nem szedhetek, mert gondok voltak vele) a párom belém élveezett lehet baba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem védekezünk óvszerrel mert ha úgy szeretkezünk utána nekem viszket meg csíp bent. A páromnak mondtam hogy jó de akkor vegye ki mielött elélvez jó kiveszi hát nem vette ki belém élvezett 2szer is egymás után. február 22-én volt meg utoljára. lehet baba?
2011. márc. 7. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, a fogamzásgátló csak addig véd, amíg szeded, utána nem. Ráadásul ha utána visszaállt nagyjából szabályosra a ciklusod, akkor kb pont most van peteérésed. Ha most történt az eset azonnal rohanjatok 72 órás tablettáért!
2011. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
24. napra jött meg előző hónapban. az a baj hogy én szeretnék babát, de ő nem vagyis miután beszélgettünk közölte hogy hát bármit kérhetek tőlel de még gyereket ne mcsinál
2011. márc. 7. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát basszus, ahhoz képest, hogy nem akar gyereket, nagyon "jól" csinálta... (mellesleg a megszakításos védekezés sem garancia semmire.)

Hüvelykúp? Az sem 100%-os, de a semminél klasszisokkal jobb.

A párod hozzáállást látva, neked kell vigyáznod!!!

2011. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, és lehet, hogy már "meg is csinálta" a gyereket.
2011. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nőgyógyászom hüvelykuppot nem ír fel mert annyira megbízható mint a megszakításos védekezés :(
2011. márc. 7. 10:49
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Persze,hogy lehet!Kétszer egymás után,"véletlenül",az nem semmi.Vagy rohanj esemény utániért azonnal,vagy te is a gyerekgyilkosok táborát gyarapíthatod,ha a párodon múlik.
2011. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az biztos hogy ha baba van (lesz) én nem vetetem el. ikább felnevelem egyedül de nekem az abortusz nem fér össze az életemmel
2011. márc. 7. 10:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó.Szorítok neked,hogy rendben legyen az életed.
2011. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2011. márc. 7. 11:04
 10/11 anonim ***** válasza:

A hüvelykúpot recept nélkül lehet kapni gyógyszertárban.A semminél több, főleg ha még megszakításossal is kombináljátok.

De úgy látom, te inkább nem védekeznél sehogy.

2011. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!