Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik nap számít a cilus...

Melyik nap számít a cilus első napjának? A ciklusom 3. napján kell elkezdenem a clostilbegyt tablettát. Tegnapi nap véreztem, de nem volt sok, néha véres, néha barnás. Ma már normál mennyiségű a vérzés. A tegnapi vagy a mai számít az első napnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A mai!
2011. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mai az első, holnapután reggel kezdd a gyógyszert.
2011. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A ciklus első napja mindig az a nap, amikor először rendes, piros vérzést tapasztalsz.
2011. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem ez ez lenne az első clostis hónapom. Csak azért kérdeztem, mert eddig mindig pár napig barnáztam a mensi előtt, most viszont nem. Tudom, hogy a barnázás nem számít. Tegnap vérzés is volt, de nem sok. Ezért bizonytalanodtam el.
2011. márc. 7. 12:31
 5/8 A kérdező kommentje:
norcolutot szedtem, hogy megjöjjön
2011. márc. 7. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy jártam, hogy (akkor) hétfőn délután volt egy kis vérzés, de inkább csak rózsaszínes, és barnás, kedd hajnalban megjött. Mikor pénteken mondtam a dokinak, hogy 4. napon vagyok, és elmeséltem neki ezt is, akkor azt mondta, hogy nem a negyedik, hanem sz ötödik napon vagyok. Ő ehhez számolt mindent (inszem volt ebben a ciklusban)

Ezek alapján azt a napot is bele kell számolni

2011. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. még jó, hogy ahány orvos, annyi számolás :) van, aki szerint a barnázás nem számít bele. most akkor igazodjon ki az ember lánya :)
2011. márc. 7. 21:55
 8/8 A kérdező kommentje:
végülis ha nem számolom bele a vasárnapot, és szerdán kezdem el, akkor a negyedik napon. Talán nagy gondot nem csinálok vele
2011. márc. 7. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!