Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pénteken csináltam tesztet,...

Ha pénteken csináltam tesztet, fél nap után lett halványan pozitiv, megismételtem vasárnap első vizeletből azis csak fél nap után lett nagyon halványan pozitiv, hétfő első vizeletbőlnegatív, lehetek terhes? Mit mutat a teszt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokta írni Hamvas Ferenc doktor út, hogy 10 percen túl még az ő vizeletéből is simán mutathatna pozitívat a terhesteszt :) Szóval ha az értékelhető időn belül negatívat mutatott, akkor az bizony negatív :)
2011. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a teszt leírását, valószínűleg benne van, hogy hány perccel az elvégzés után kell nézni az eredményt. (Ez általában néhány perc). Ami azon túl van, az már nem számít.
2011. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bízom benne hogy tényleg az :))) most nem a legmegfelelőbb idő lenne apicihez, meg a 3. lenne :) de inkább később, nőljön még a másik kettő
2011. márc. 7. 15:05
 4/12 A kérdező kommentje:
elvileg 3 perc
2011. márc. 7. 15:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Benne van a leírásában,hogy hány perc alatt kell,hogy kimutassa.

Ha jövő héten is megnézed azt a tesztet és 6 csík lesz rajta akkor is negatív,mert időn túl csíkosodott be.


El kell olvasni a tájékoztatót!

2011. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ne legyen csak egy csík :) tehát akkor bízhatom a szerencsében..a spermicid kupban ezek után nemfogok..az biztos
2011. márc. 7. 15:10
 7/12 anonim ***** válasza:

A tesztek használati utasításában külön fel is hívják a figyelmet, hogy állásában hamis pozitívra változhat a teszt, nem véletlenül kell meghatározott perc után leolvasni. De ha tényleg terhes az ember, akkor ált. a második csík egyből, vagy nagyon hamar megjelenik, nem is kell kivárni a meghatározott időt.

Ha tényleg terhes lennél, a péntektől hétfőig már a sokszorosára nőtt volna a hcg szinted, így egyértelmű lenne a teszt is.

2011. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A spermicid nem egy megbízható módszer sajna :)
2011. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam a hcg re :) köszönöm a megerősítést...mert akkor már egyértelmű 2 csík lett volna nem pedig negatív...
2011. márc. 7. 15:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Tesóm 3 gyerekéből kettő Pharmatexes, szóval azzal csak óvatosan...
2011. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!