Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek lecsúszott a...

Ha valakinek lecsúszott a gumi és utána a nő kimossa magát mennyire elegendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban kérném a véleményeteket, hogy a barátnőm hívott kétségbeesve, hogy tegnap lecsúszott nekik a gumi akció után - közben nem tudja. Kimosta magát utána, elméletileg a mensi után 10-11 nappal történt az esemény. Én azt tanácsoltam, hogy ha nem szeretne most másik babát irány a nőgyógy., aki ír fel esemény utánit! Szerintetek? Van esély a babára?
2011. márc. 7. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kilövellő spermiumban lévő hímivarsejtek kb. egy perc alatt felérnek olyan mélyre, hogy onnan biztosan nem tudja őket kimosni:(


Sőt, igazából gyorsabban, mert nagyon nagy sebességgel tesznek meg kb. 8 cm-es utat.


Irány a nőgyógyász, a kimosás itt nem segít:(

2011. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mire elér a fürdőszobáig a spermiumok már felértek és a felesleg folyik kifelé. Ha nem akar most babát, akkor eseményutáni. Még ha lehet ma szaladjon el egy nőgyógyászati ügyeletre és váltsa ki.
2011. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Én is így gondoltam! Nekem is van már két gyermekem, hála istennek velem ilyen még nem történt, de nem is történhet, mert én a gumiban nem bízom!! Már el is ment és kiváltotta. Még egyszer köszönöm!!
2011. márc. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!