Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem ismét pozitívat,...

Ma teszteltem ismét pozitívat, erősebbet, mint az előző kettő, de ez sem a legsötétebb csík. Akkor ugye biztos baba?

Figyelt kérdés
Én vagyok a hétfő és kedd reggeli tesztelő (pozitív)
2009. febr. 19. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha erősödött, akkor nagy a valószínűsége! :)

Vigyázz magadra, egyél egészségesen, szedj vitamint, és kb 2 hét múlva irány a doki, akkor már talán szívhang is lesz ;)

Ja, ha nem bírsz várni addig, akkor mehetsz most is, megvastagodott nyálkahártyát, felpuhult méhet már most is talál!

Boldog babavárást! :)

2009. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok 99% akkor lesz majd 100% ha elmész az orvoshoz és ő mondja,hogy gratulálok kismama :-)Boldog babavárást!
2009. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem bírom úgyhogy most megyek orvoshoz,dután megírom h mi volt!!!:)
2009. febr. 19. 07:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Helyes! Menj csak, várjuk a jó híreket! :)

Első voltam

2009. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit éreztél? Voltak tüneteid? Egyébként GRATULÁLOK!
2009. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gratulalok!!! Istenem, de boldog lehetsz!! :)

Legyszi ne haragudj de megkerdezhetem, hany napos a ciklusod es mikor mutatta ki a teszt? Sajnos nekem mar 6 napja kesik de meg mindig negativ a teszt es persze semmi tunetem nincs a hasszurkan kivul. Pedig este nem mentem a wc-re, hogy jo koncentralt legyen a vizeletem, szinte semmit nem aludtam mert a holyagom majd szetdurrant de hiaba. :( Abban bizom, hogy kesoi pe.

2009. febr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zseska ***** válasza:
Sziasztok. Először is,gratulálok,szerintem tuti a baba... :) Én azonnal észrevettem,hogy az vagyok,már az első két hétben iszonyat mennyiséget ettem! :) A menzeszem kimaradása után 2 nappal vettem tesztet,halvány második csík is volt... :) Elmentem orvoshoz,és 4mm-es embriót talált. :) Semmi mást nem tudott mondani,csak hogy vigyázzak magamra,és 3 hét múlva menjek vissza. Ez jövő hét hétfő lesz. Nagyon várom! És borzasztóan ideges vagyok! Fájdogál a hasam,néha belegörcsöl! :( Első terhesség,30 vagyok,ma vagyok először ezen az oldalon,úgyhogy,remélem nem gond,ha ide öntöttem ki a szívemet. Ha valakit érdekelne a további sorsom,az majd a főoldalon megtalál,mert tuti írok,mi lett! zseska.
2009. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megjöttem!!!Örülünk!!!:):):):):):)Megnézett a doki uh-al és 3 heteske a picikém!!De még csak a petezsák látszik,meg is néztem!2 hét múlva megyek vissza kaptam femibiol-t mert sajna volt egy vetélésem 2 éve,azt moondta a doki h ezt szedjem. Kérdezőknek:Nem tudom hány naposak a ciklusaim,de úgy szokott lenni h az utolsó mensi utáni 21-24ik napon szokott megjönni,és tartott 6 napig!Voltak tüneteim,a mellem fájt,habár mensi előtt is szokott de akkor csak oldalt,most meg az egész fáj,de nem elviselhetetlenül.És kis hányinger,és a milka csokit pedig tábla számra eszem.Na és ott a pisilés kb 20 percenként!!De annyira jó érzés minden.....!!Remélem mindenki nemsokára megérzi aki babát szeretne!!!!
2009. febr. 19. 11:42
 9/10 zseska ***** válasza:
Gratulálok! :) Nekem is csak az látszott. Vigyázz magadra,és minden jót kívánok! :)
2009. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szupeeeer! Gratula Nektek, nagyon vigyázzatok magatokra, és azt javaslom Neked, hogy csak szép és jó dolgokat ovass mindenhol (itt is), mert a nyugodt psziché állapota nyugodtabb babavárást eredményez :)

NAgyon boldog babavárást!!!

E.

2009. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!