Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy nem lehet baba?...

Baba vagy nem lehet baba? December elején párom nem egyszer bennem ment el. Decemberben csináltam 2 tesztet olyan 2hetes időközönként és mind a 2 negatív lett, de nem akart megjönni..

Figyelt kérdés
Késett vagy 14-15 napot de megjött...vagyis nem tudom h menstruáció volt e mert nekem általában 3-4 nap szokott lenni az meg 1hétig tartott és úgy tünt nem akar megszünni!Nagy nehezen elmúlt és most megint aktuális lenne h megjöjjön de semmi jele!szerintetek mi a baj?A teszt negatív decemberben és amikor véreztem az 1hétig tartott.és most megint nem akar megjönni.
2009. febr. 19. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hormonzavar. Védekeztetek, amikor benned ment el? Ha nem, akkor lehetsz terhes. Ritkán, de a tesztek is csalhatnak. Lehet érdemes lenne felkeresned egy dokit.
2009. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de amikor arra gondolok h lehetek terhes akkor eszembe jut h 2teszt is negatív lett és h véreztem "erőteljesen"egy hétig ami nálam nem megszokott.azt sem szabad elfelejteni h december vége január elején rohadtúl ideges vtam (vtam pszichiátrián is) és bnőm azt mondta lehet h az ideg miatt késett annyit.
2009. febr. 19. 14:02
 3/4 anonim válasza:

Szerintem csinálj újból tesztet, mert ha csak december elején voltatok gumi nélkül együtt, és nem vagy benne biztos hogy menstruáltál e, akkor már két és fél hónapos terhesnek kellene lenned, amit a teszt már biztosan kimutat. Amúgy december óta, már meg kellett volna jönnie egyszer januárban is, nem?


KáOsZ

2009. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
januárban meg is jött!!!december 1én múlt el utána vtuk együtt...aztán késett(írtam is h 14-15napot!)január 16án volt meg utoljára amit írtam h a szokásos 3-4 naptól eltérően 7napig véreztem.Most lenne megint aktuális de megint nem akar megjönni.HA jól tudom terhességnél nem véreznek erőteljesen 7napig.a teszt meg 2hét idpközönként lett csinálva (december közepe és január elején)
2009. febr. 19. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!