Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal van egy mycoplasma...

A párommal van egy mycoplasma fertőzésünk, amit kezelnek, de úgy néz ki hogy teherbe estem, mert vettem gravi-hcg-t és kimutatta. Lehet ez befolyással a babára vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. febr. 4. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A koraszülések hátterében igen gyakran valamilyen anyai fertőzés áll. Ez lehet az anyát is megbetegítő lázas betegség vagy a szülőcsatorna felől, a magzatburkokon keresztül kialakuló, úgynevezett chorioamnionitis, az amnionűr fertőzése. A kórokozó mikroorganizmusok leggyakrabban baktériumok (Streptococcus, Ureaplasma, Neisseria, Mycoplasma) vagy gombák (Candida), de lehetnek vírusok is (CMV, herpes). Terhesség alatt még a banálisnak tűnő hüvelyi gyulladásokat és húgyúti fertőzéseket is komolyabban kell kezelni, hiszen ezeknek kiemelkedő szerepük lehet az idő előtti burokrepedés kialakulásában.
2008. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt találatam Neked, remélem segítettem!!
2008. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

most akkor örüljek vagy inkább aggódjak?

kicsit parázok, de csak nem lesz semmi baj.

2008. febr. 4. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy sejtem Te még az elején vagy, de nem hinném ,hogy bajt okozna, bár akkor én amondó vagyok még inkább az elején, mint hogy időközben történjen vmi nagyon rossz, mondjuk mindenképpen rossz egy édesanyának, ha elveszíti a gyermekét.

De gondolom jártok dokihoz mindketten, és ezt köv. alkalommal említsd meg a dokinak is nehogy tényleg baj legyen.

Gyógyszert is szedtek?

2008. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi segítséged

jelenleg nem, mert letelt az adag, de megvolt a vérvétel és az eredmény még nem jó, úgyhogy fogunk szedni biztosan. igazából a múltkori eredményhez képest a mostani nem sok javulást mutat

2008. febr. 4. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:

NAGYON SZÍVESEN MÁSKOR IS ÉS BÁRMIKOR!

ÉS NE FELEJTSD EL ÉN NAGYON NAGYON SZORÍTOK!!!

PUSZI LILIÁNA

2008. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!