Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Soha nem vedekezunk, de soha...

Soha nem vedekezunk, de soha nem elvez belem, es most eleg nagy a hasam, mindenki szova teszi a suliban es itthon is mondjak, vettem tesztet de negativat mutat. Lehetseges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kedden kene megjojjon, de amiota utoljara csinaltunk (11 napja)folyamatosan faj a hasam mintha meg kene jojon, de a mellem nem feszul. mit tegyek? soha nem voltam meg nogyogyasznal. mit tanacsoltok? mar kb 20 ember vette eszre h nagyobb a hasam.
2009. febr. 19. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves vagy???

Ha még fiatal vagy lehet rendszertelen a menstruációd...

Várd meg a keddet hátha megjön!!! Védekezettek!!!!! Csomó minden van manapság piacon és nem ártana egy nőgyógyászati vizsgálat sem. Ha nem jön meg akkor csinálj egy hét múlva még egy tesztet ha negatív akkor lehet nem vagy az. Gabriella tesztet vegyél az eléggé megbízható. Ha pozitív akkor szüleiddel barátoddal és egy nőgyógyásszal kell beszélned. Ja és még nem lehet nagy a hasam max. ha kb 3-4-5 hónapban lennél. De mivel sose védekeztetek fenn áll az a veszély hogy, ami eddig volt menstruációd az ilyen "áll menstruáció volt és már 2-3 hónapos terhes vagy ...de szerintem észrevetted volna, hogy fáradt vagy érzékeny hányingered van stb....

Tanulság védekezz bármikor becsúszhat egy baba.

2009. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan egyszerűen felháborít a butaságod:

1, ha szexuális életet élsz, minimum, hogy megmutatod magad a nőgyógyásznak

2, attól hogy nem élvez beléd még lehetsz terhes

3, gratuálok hozzá hogy nem védekeztek, nem is értem, miért vagy meglepődve hogy terhes vagy


Fog a szőrt a fenekeden és nyomás a doki.

De ha már ott vagy és most megúsztad egyúttal gyógyszert sem ártana íratnod!!


Hány éves vagy??

2009. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
17 es fel vagyok, en nagyon jol tudom hogy igazatok van teljes mertekben, a menstruaciom mindig napra pontosan jon meg, de a hasam akkor is mindenkinek feltunt.
2009. febr. 19. 19:09
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Hát hogy az egyik "kedves" hozzászólót idézzem: "meg is érdemelnétek...", de a baba nem, úgyhogy tényleg mihamarabb keressetek fel egy nőgyógyászt, és tényleg védekezzetek valamilyen módon. Nem értem miért félnek a lányok a nőgyógyásztól, keressetek akkor női nőgyógyászt, ha az zavar hogy férfi nemű.

Ugye azt tudod, hogy nagyon nagy felelőtlenség a vakvilágba szexelni? Dehogy tudod akkor nem tennék...

Bocsi a felháborodásért de hidd el neked lesz jobb ha megfogadod a hasznos tanácsokat.

2009. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha ennyire igazat adsz nekünk és tudod a dolgokat, akkor miért nem cselekedtél már???

Nem hiszem hogy 17 évesen, pláne ha mindenki mondja, ne gondoltál volna arra, hogy terhes vagy és mit kéne tenned..

Na ilyenkor mondom azt, amiért a múltkor lekonzervatívoztak és lehurrogtak, hogy ha egy 17 évesnek nincs még esze a szexhez, miért engedik a szülők, hogy 14-15 évesen már nemi életet éljenek???


Most meg ugye be van szarva, de a du˝áshoz van esze...


Bocsa kifakadásért, de értelmetlenek ezek a dolgok, az emberek pedig ma már teljesen természetesnek veszik...

2009. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Borzasztó, hogy a mai tinik ennyire felelőtlenek, felvilágosulatlanak, nem is tudom minek nevezzem őket (tisztelet a kivételnek)


Remélem, hogy nem vagy terhes, a babát nagyon sajnálnám...

2009. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vagyok beszarva mert ha tenyleg terhes vagyok akkor megtartjuk, 2 eve vagyunk mar egyutt es nem 14 evesen kezdtem el a sexet hanem 16 evesen, en felek tabit szedni a gumi meg folyton kiszakad. lehet nem lennek felkeszulve 1 kisbabara de amugy imadom a kicsiket es par even belul en is szeretnek (1-2 ev)
2009. febr. 19. 20:03
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

És megkérdezhetem hogy nevelnél fel 17és fél évesen egy gyereket?

Vagy már dolgozol a suli mellett, el tudod tartani magad meg egy kisbabát?

Vagy a barátodnak jólkereső állása van? Vagy hagynád, hogy anyukádék neveljék fel a te gyerekedet?


Mindenki szereti a kisbabákat, ez még nem jelenti azt, hogy fel vagy készülve a gyerekvállalásra.

2009. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A baratomnak jol kereso allasa van, es az is lenne hova koltozzunk mert van hazam de meg nem lakok benne. es nekem is nagyon jo allasajanlatot tettek az ING-nel aminek nagyon orulok.
2009. febr. 19. 20:18
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Milyen gumit próbáltatok ami állandóan kiszakad???

Már megbocsáss,de ez marhaság!!!

A pasik szoktak ilyen kifogásokkal jönni,hogy ne kelljen felhúzniuk...

2009. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!