Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után mikor...

Spontán vetélés után mikor van újból peteérés? A vérzés útán ugyan úgy mint a norm. Mentstruációk között?

Figyelt kérdés

Valentin napra teszteltem egy pozitivat, de sajna tegnap megjött. Voltam dokinál, de nem lát semmit a vérzés miatt, majd késöbb kell vissza menni, hogy van e valami. Szeintem biztos elment a baba, mert nagyon sok a vér és nagyobb darabok is távoztak.

Mikor lehet újból próbálkozni?


2009. febr. 20. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem szeptemberben volt spontán vetélésem,épp akkor kezdődött amikor visszakellett mennem a dokihoz vizsgélatra.8 hetes voltam.Az Uh akkor már mutatta hogy 4 petesejtem is érik.Minden ugyanúgy folytatódik tovább.Igen,sajnos ha darabos és bő,akkor nagy valószínűséggel nincs bébike.Sajnálom.Nekem azóta sem jött össze,de reménykedem minden hónapban újra meg újra.Hát kitartás,tudom nem könnyű!
2009. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Sajnálom, ami történt. :(

Engem 2 napja műtöttek missed ab miatt, és utána mondta a doki, hogy a szervezet mensinek fogja ezt fel, és kinél 14 napra rá, kinél egy kicsit később, de a következő mensi előtt már VAN peteérés!

Úgyhogy fel a fejjel!

2009. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szia ! Màr sajnos èn is jàrtam így. Engem elküldtek pàr nap mùlva vèrvètelre HCG ellenôrzèsre.Fontos ,hogy ha tènyleg vetèlèsed volt ,hogy teljesen kiürüljön a szervezetedbôl. A következô ciklusban volt Pèm ès pròbàlkoztunk is bàr sikertelenül.
2009. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem már ma vettek vért HCG vizsgálat miatt. Valentin napra nem vártam, akkor csináltam a poz.tesztet. ez még korai terhességnek mondható. Nem mondták, hogy kellene bármi beavatkozás.

Mikortól lehet újból nemi életet élni és próbálkozni a babával?

2009. febr. 20. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

szerintem ha teszteled LH-val és látod, hogy ovulálsz, és nem kellemetlen, akkor lehet gyakorlatozni.

részvétem a baba miatt, de ez egy jó jel, hogy megfogantál és drukkolok, hogy a szervezeted minél hamarabb készen álljon egy új jövevény fogadására, én március elejétől figyelném a peteérést!

2009. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. 2 év próbálkozás után Ö lett volna az elsö babánk. Lelkileg talán elég jól viselem, hisz még el sem hittem, hogy tényleg összejött.

Reménykedünk és próbálkozunk tovább.

2009. febr. 20. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: minden ilyen dolog, ami a méheddel kapcsolatos fokozza a hormonális és élettani tevékenységét a szervezetednek, szóval most szerintebb nagyobb az esély, hogy összejön, mint előtte, lehet hogy ez a terhesség "hozta rendbe" a hormonrendszeredet, méhedet.
2009. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
kis terhesség volt még, próbálkozzatok, nem kell várni!
2009. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
azota mi lett? :) eleg reg de megkerdem ha vagy valaszoljal legyszives :) koszi !
2017. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!