Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudtam, hogy terhes...

Nem tudtam, hogy terhes vagyok és ittam neocitrant, olyan 4 hetesen (megjött a terhesség alatt), lehet ettől baja a babának?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazán nem valószinü: ugyanis ha ennyire a terhesség elején szedted, akkor ha ártott volna neki, akkor megszakad a terhesség - ebben az idöben ugyanis már lehetöség nincs, vagy nem árt, vagy elmegy a baba.


De idegeskedj, biztos nincs semmi baj.

2011. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, Egy zsó kimaradt: A "De idegeskedj" helyesen igy lenne "De ne idegeskedj"
2011. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Igyekszem megnyugodni, mondjuk nem tudom a heteket honnan számolják,de megtermékenyülés 4 héttel előtte volt.Én is hallottam, hogy ha beteg lett volna tőle akkor elmegy a baba.Még nem voltam orvosnál vele, de remélem ő is megerősíti hamarosan, hogy egészséges a kicsim.
2011. márc. 13. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden jót kivánok és egy szép, egészséges babát!
2011. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Két év próbálkozás után( clostival), most öt hetes a pici, 1cm-es petezsák van és minden rendben vele.

2011. márc. 17. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!