Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 óra múlva be kell adnom a...

3 óra múlva be kell adnom a tüszőrepesztő injekciót? Aki csinált már ilyet, az hogyan csinálta? Eléggé félek, mert még a tű látványától is remegek.

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 13:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs kérdőjelet írta, de a felkiáltó jel helyett....
2009. febr. 21. 13:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú, megértelek. Nekem szerencsére az apósom orvos, ő adta be a múltkorit. Én se mertem volna, még így is remegtem.

Egyébként a köldököd mellett kell összecsippenteni a bőröd, és beleszúrni, bár nem mertem odanézni.

Előtte fertőtlenítsd le!

Ügyes legyél! Nekem ma 8-kor adja be a "házi orvosom".

2009. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi aza tüszőrepesztő injekció? Mire való az?
2009. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne izgulj! Csípd össze a bőröd, határozott mozdulattal szúrd be, és utána engedd el a bőröd. Én is csináltam, először féltem, de aztán nagyon kellemesen csalódtam. Olyan vékony a tű, még annyit sem érzel, mint a szúnyogcsipés.
2009. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült???

Én nem mertem egyedül, pedig nekivágtam, de aztán mégis szólnom kellett apósomnak.

2009. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia, sikerült beadnom, de utánna kezem-lábam remeget, és bőgni kezdtem... De mindegy a cél érdekében, mindent!

Most Te hogy vagy? Nekem apró menstuációs szerű görcseim vannak és szúrkálásokat érzek. Nálad?

2009. febr. 22. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább feszítő érzést érzek. Holnapra mégdurvább lesz. A múltkor is csak emiatt a fájdalom miatt volt kellemetlen az inszem.

Ügyes vagy, én nem mertem volna!!!!!

2009. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!