Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18évesen volt egy abortuszom....

18évesen volt egy abortuszom. Most 30 eves vagyok. Voltam laparoszkopian, bazalis hőmerőzés eredmenyei jok Alhasi fajdalmaim gyakoriak. A menzeszem ciklusa 28 napos állandó. A ferjem elözöhazaságaból van egy gyermek. Meddő lennék?

Figyelt kérdés
Mikor lenne a legjobb időszak a közösülésre, hányadik napon? Melyik a fogantatás időszakara a legmegfelelőbb hőmérséklet?
2009. febr. 22. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

sziam nem hiszem, hogy meddp lennél, nár egy kivizsgálás nem árthat. az bíztató, hogy a férjed előző házasságából van két gyerkőc, mert akkor nagy valószínűséggel nincs vele probléma, de nyugi szerintem veled sem. ha 28 napos állandó ciklusaid vannak, akkor az olyan, mint a nagykönyvben, szóval ennél jobbat kívánni sem lehet. az abortusz egyik következménye az összenövés lehet, ami általában csak az egyik petevezetőt érinti, vagyis ez azt jelenti, hogy minden második hónapban vagy csak fogamzóképes, de szerintem ez sem érint Téged.

ha azt vesszük, hogy egészséges vagy, akkor normálisan középidőben vagyis a 14. napon ovulálsz, én azt javaslom, hogy vásárolj LH hormont mérő tesztet és azt használd a 10. naptól kezdve, ha pozitív, illetve, az első negatív napon kell szeretkeznetek, ekkor nagy valószínűséggel megfogansz, de azt tudnod kell, hogyha mekk egészségesek vagytok és minden adott, akkor is csak 20%, hogy az adott ciklusban megtermékennyülsz és 85%, hogy az első évben, drukkolok, ne izgulj, szerintem minden adott, hogy anyuka legyél!

2009. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!