Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merckformint szedek 3hete.4nap...

Merckformint szedek 3hete.4napja tojásfehérjeszerű nyákom van. Ez akkor most lehet, hogy peteérés? Nem olyan nagy mennyiségű, de jól nyújtható. Nekem ilyen nem szokott lenni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pár hete bromocriptint szedek, nekem sem szokott tojásfehérje-szerű nyákom lenni, de 15-én és 16-án olyan volt. Én is megörültem, de végül nem volt pé-em görbe alapján sem és ovu-teszt alapján sem. Tudom, hogy teljesen másra kapjuk a 2 gyógyszert, de a lényeg szerintem ugyanaz...

Nem elkeseríteni akarlak, és nem is mondom azt, hogy tuti, hogy neked sincs pé-ed, szóval drukkolok! :)

Nem vezetsz görbét, hogy láthasd?

2011. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!

Nincs görbém,mert ugyan szoktam hőmérőzni,de sosem tudok ugyanabban az időben mérni,én éjjel minimum egyszer kimegyek mindig pisilni és reggel fél 5-kor kelek.Így nincs meg a legalább 4-5órás alvásigény...illetve nem tudok megbízható eredményt beírni a görbe táblázatába,Sajnálom hogy nincs pé-d.De majd remélem hogy lesz;)

Neked is+nekem is:)

2011. márc. 19. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!